Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok! mi bajotok van nektek...

Csajok! mi bajotok van nektek az on-line térben?

Figyelt kérdés

néha PRÓBÁLOK chatelni.


Általában NINCS válasz. (Semmi olyat nem írok mint amire nyilán nem válaszolnátok, nem küldök pénisz képet, nem írok semmi olyat, hogy...)


Ha van válasz, NAGYON gyakran egyszavas válaszok, mint igen, nem, aha, ja, kb, néha

MONDAT??? az nincs.


Ha véltlenül elkezdünk bezsélgetni, látszólag értelmesen, pár sor után "a partnered törölte a beszélgetést" (Minden OK NÉLKÜL)

rákérdezni, hogy miért nem lehet, mert vagy, nem válaszol úgysem vagy eleve LE IS TILTOTT!

MINDEN INDOK ÉS OK NÉLKÜL!


egyáltalán minek vagytok ott?


Mi bajotok van??????


2022. jan. 26. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Minek törje magát egy kapcsolat felépítésével, ha úgyis van százszámra más jelentkező.

Persze ugyanaz meg nyafog, hogy unatkozik, vagy nincsenek barátai, vagy csak felületesek.


Tudom, hogy nem mindenki ilyen, szóval akinek nem inge, ne vegye magára, de a többiek... Ők el sem olvassák amúgy a kérdést, mert túl sokat írtál. Kinek van ideje mondatokat olvasni manapság...


Egyetértek és szomorú a helyzet

2022. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez tinder vagy badoo és társai. Én férfi vagyok, de csináltam női profilt, hogy kiderítsem. Egy perc alatt 99+ likot írt a program. Na most ezek után az a legnehezebb része, hogy a lányok megtalálják azt a leggazdagabb pasit aki a legjobban néz ki és a leg normálisabb. Ez nagyon nehéz feladat, ugyanis rengetegen jelölést kapnak, és nincs olyan sok gazdag. Egy két rondább lehet bárkivel megelégszik, de a többség ilyen. Igazából véletlen húznak jobbra, vagy csak megdobnak egy eséllyel. Ha nem vagy varázsló, akkor esélytelen.

Itt gyakorin több jó csajt találtam már mint tinderen. És összejönni is lehet velük. Ez bizonyítja, hogy amúgy velem nincs baj, csak a tinderrel.

23/F

2022. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tinderre gondoltam.
2022. jan. 26. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi van gyerek, gond van a caps lock-al?
2022. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert lusta vagyok. :D
2022. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, hogy hogyan néz ki az a beszélgetés, mert tudok mutatni olyat, amiben valóban nincs meg az, amit írsz, de nem is hívnám beszélgetésnek, mert csak üres és erőltetett faggatózás, amire nem érdemes válaszolni, mert úgyis csak a következő kérdés jön bármilyen reflexió vagy értelmes okfejtés helyett...
2022. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sehogy sem néz ki mert el sem kezdődik az esetek nagyobb részében.


Ok így néz ki:


Szia!


Sajnáljuk, a partnered törölte beszélgetést.

2022. jan. 26. 21:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem akarnak ismerkedni, nem érzik magukat magányosnak vagy éppen olyan állapotban vannak hogy nincs hangulatuk a társasághoz vagy csak nincs hangulatuk az idegen emberek társaságához.
2022. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük onnan hogy a " beszélgetések " 99%-a sablonos, hobbid, hol laksz és hasonlókkal kezdődik, szóval már az elején simán unalmas, erre meg mégis milyen kisregényt lelhetne írni őszintén?
2022. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen platformon történik mindez? Ha eleve nem társkeresőn, akkor nyilván nem elvárható, hogy érdekeljen bárkit a társkeresési szándékod. Pl. facebookon én se szoktam válaszolni az ilyenekre, nem ezért vagyok regisztrálva.
2022. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!