Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok egy részének miért...

Csajok egy részének miért jönnek be a zenészek? Mi az ami vonzóvá teszik őket?

Figyelt kérdés
Lehetsz átlagos kinézetű, aki mellett simán elmész az utcán. De pl ha tud gitározni(nem is rosszul)akkor egyből megtetszik. Nyilván csak egy bizonyos % -ról van szó.

2021. aug. 8. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Művészlelkűség...
2021. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A zene igen sokat számít! Sokkal többet, mint a kinézete valakinek
2021. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk egy átlagos ember hangszert ragad és nem tud rajt játszani az attól még nem lesz vonzóbb?
2021. aug. 8. 22:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magam nevében tudok nyilatkozni:

A barátom zenész, ami számomra egy nagyon vonzó tulajdonság. Alapvetően mindig is bejöttek a művészlelkek, akik komolyan űztek valamilyen művészetet. Én is ilyen vagyok és ezekkel az emberekkel mindig ösztönös volt az összhang és szerettem ilyen emberek társaságában lenni.

Másrészt szeretem, hogy részben így adja ki az érzelmeit (legyenek azok jók vagy rosszak). Nem is tudom, attól függetlenül, hogy teljesen elolvadok, amikor nekem készít valamit, jó érzés látni, hogy ennyire szenvedélyes valami iránt.

25/L

2021. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem, nem lesz, hiszen nem tud vele semmit kezdeni. Ennyi erővel vehetne egy katona jelmezt, attól még nem lesz katona.

2021. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár, igaz, hogy én is nagyra tartom a zenészeket, de nem szexuális szempontból, hanem mélyen tisztelem a művészlelkűséget, az alkotást.
2021. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
40F vagyok, 95-óta gitározom. több zenekarom is volt. Sajnos kapcsolati szinten mindig csőbe futottam.
2021. aug. 8. 23:52
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Sokaknak vonzó vonás, de önmagában édeskevés.

2021. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy:

- ért valamihez, van egy hobbija, amiben jó; vette a fáradságot arra, hogy megtanuljon valamit, gyakoroljon

- művészlélekség, művészetek iránti érdeklődés

- olyan a hobbija, amit tudok élvezni úgy is, hogy tevőlegesen nem veszek benne részt

2021. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ezt azért arra értem, amikor valaki valamilyen szinten tud játszani a hangszeren. Nem arra, amikor vki a kezébe vesz egy gitárt és random módon húrokat penget rajta, vagy amikor valaki 50 perc bénázás után talán el tudja játszani a Süss, fel, nap-ot zongorán és utána zseninek érzi magát.
2021. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!