Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha valaki nem mossa az ágyneműjét a kollégiumban?

Figyelt kérdés

Szóval, kettő szobatársam már 2 hónapja nem vitte haza az ágyneműjét, nem mossák, nem húznak újat. Szóltam a kollégiumi vezetőnek, semmit nem tett, szóltam a szobatársaknak semmit nem tettek.. Új szobába nem raknak

Lehet-e kezdeni ezzel valamit? Pl. valami állami szervezetet vagy valamit/valakit nem lehet rájuk hívni és esetleg kirakatni őket onnan?



2022. jan. 29. 13:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
Milyen állami szervre gondoltál? TEK? Nyomozó Ügyészség, vagy mi?
2022. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem, hanem mondjuk nincs valami olyan szervezet, aki ezzel tudna kezdeni valamit?
2022. jan. 29. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Be kell fújni bűz sprayel [link]
2022. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Megértem a problémádat, tényleg elég undorító.

Szerintem kerek-perec mindenféle köntörfalazás nélkül közöld a szobatársaddal, hogy ideje lenne ágyneműt cserélnie, mert te higiénia kedvelő ember vagy és nem érzed jól magad egy légtérben az állott, koszos huzataival együtt. Vannak emberek, akik az enyhe célzásokból nem értenek.

2022. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 ezzel az a baj, hogy nem enyhe célzás volt, majdnem veszekedésig fajult, de még sem, sem az igazgató, sem a szobatársak nem tettek semmit
2022. jan. 29. 13:46
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor fel kell húzni a kesztyűt! Kép opció van. Vagy te magad húzod le és bevágod a mosókonyhába vagy “véletlenül” leöntöd valamivel, amiért kénytelen lesz kimosni.
2022. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemen ilyen unszimpatikus emberek vannak? Azt hittem, hogy barátságosak a fiatalok.
2022. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen is van mindenféle ember.
2022. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És már büdösek?
2022. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Úristen, neked nagyon sok bajod lesz még az életben,ha ilyen pattogó vagy.
2022. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!