Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet leküzdeni, hogy ne...

Hogy lehet leküzdeni, hogy ne legyek zavarban mások előtt?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legkönnyebben úgy, hogy sokat jársz mások közé. És egy idő után hozzászoksz.

Ez másként nem nagyon fog menni.

Egyébként érdemes elgondolkodnod azon, vajon mi az ami kiváltja belőled azt, hogy zavarban vagy mások társaságában.

Én mindig azért paráztam, mert mindig volt bennem egy olyan érzés, hogy mindenki engem figyel és ha csak egyet hibázok is akkor mindenki röhögni fog rajtam. Aztán egy idő után rájöttem, hogy amúgy egyáltalán nem vagyok olyan érdekes ember, mint gondoltam és kb senkit nem érdekel, mit csinálok vagy hogyan viselkedek.

Sokáig jártam ebben a cipőben, mint te.

Szóval vannak tapasztalataim bőven.

Ha szeretnél még erről beszélgetni írj nyugodtan privátban. Szívesen adok tippeket.

Hidd el nem olyan nehéz ezt leküzdeni, mint amilyennek elsőre tűnik.

Remélem neked is sikerülni fog.

2022. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Járj társaságban

Játssz el magadnak szitukat stb

2022. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is küzdők és fogalmam sincs hogyan lehetne megoldani. Nekem van egy társaságom de egyszerűen minden új környezet egy kihívás számomra és visszahúzódó vagyok.
2022. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pongi57 válasza:
"Kutyaharapást szőrivel", tartja a mondás. Gyakorolni kell, olyan helyzetekbe kell belemenni, amitől tartasz. Érdemes megvizsgálni, hogy mást vajon ér-e abban a társaságban negatív élmény, ha megszólal, véleményt alkot. Ha nem, akkor meg kell vele próbálkozni. Érdemes fejleszteni a vitakultúrát, hisz nem feltétlenül fog mindenki veled egyetérteni, de ha ez kultúráltan zajlik, akkor kikeredhet belőle egy előrevivő beszélgetés. Nekem egyébként tűiszonyom volt, már akkor is viszolyogtam, amikor a tévében mondjuk egy filmben láttam, hogy valakit megszúrnak egy tűvel. Ezt azzal sikerült visszaszorítanom, normális mederbe terelnem, hogy elkezdtem véradásra járni. nem mondom, hogy repesek az örömtől ha tűt látok, de már tudom kezelni. Szóval türelem, nem vállsz egy csapásra a társaság középpontjává, de ha jó csapatban vagy, akkor ki tudsz teljesedni és le tudod küzdeni a gátlásaidat.
2022. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!