Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megnézem, milyen az Anotalk....

Megnézem, milyen az Anotalk. Láttátok már, hogy milyen oldal? Lent írom.

Figyelt kérdés

Senki nem tud fogalmazni, beszélgetni. Csak szexről akarnak beszélni. Mindenki azt állította, ő mindenről tud és szeret beszélgetni. Ennek ellenére nem tudták megnevezni az őket érdeklő témákat, tőlem várták, hogy dobjak fel témát, igaz, ezek mondjuk be is fulladtak hamar, mert aztán kiderült, hogy a szex az egyetlen, ami érdekli. Volt, aki rögtön dugást javasolt, esetleg hármasban és az se érdekli, ha ronda, kövér vagy undorító vagyok. A nevem se. Csak dugjunk, mondta ő.

Megérett a világ a pusztulásra.



2022. febr. 3. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen használtam de már akkor is borzalmas volt, tele van kamu emberekkel szóval szerintem hanyagold
2022. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha felnézek unalmamban, ugyanez a tapasztalatom. Volt, hogy találkoztam értelmes emberrel, hogy az micsoda felüdülés volt :D bár én már annak is örülök, ha valaki nem akar egyből a kukijáról küldeni képet. Ezt egyébként tizenéves kiskamaszok szokták felajánlani, elképesztő és elkeserítő egyben.
2022. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

"Megnézem, milyen az Anotalk. Láttátok már, hogy milyen oldal?"


Nem, nem láttuk, mi is egy kő alatt éltünk az elmúlt bő egy évtizedben, mint te.

2022. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
#4 en meg nem mertem felmereszkedni oda, ugyhogy en orulok hogy a kerdezo megosztotta velunk a tapasztalatait
2022. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4-es, az, hogy te hogy minősítesz engem, rólad szól. Csak nyugodtan, én ettől nem leszek rosszabb. Igen, biztos nem láttam egy csomó mindent, amit te vagy mások igen. :) Ez engem nem zavar, téged miért?
2022. febr. 3. 20:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért kellene mindenkinek ismernie ezt az oldalt szerinted?

2022. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Pár ével ezelőtt 2 lányt is onnan ismertem meg . Facebook csere is megtörtént . Ki lehet fogni normális embereket , normális stílussal .
2022. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én a való életben is inkább komolyabb, tartalmasabb témákról beszélgetek, szexről is akár, de nem minden előzmény nélkül, az úgy nem érdekel. Ott volt valaki, aki egy másik téma megpendítésekor megírta nekem, hogy itt lelki társat nem fogok találni, esetleg olyan férfiakat, aki szexről, főleg perverz szexről beszélgetnének. Ő rögtön el is árulta -kérdés nélkül-, hogy ő olyan nőt keres, aki kutyával dugna. Még emésztgetem, nem akarom elhinni, hogy ez igaz. Szerintem csak viccből írta.
2022. febr. 3. 21:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

én is sokszor beszélgettem ott erotikus témáról, de kulturált módon

de sokszor volt, hogy teljesen átlagos témákról beszélgettem, van akivel facebookon folytattuk


meg sok "csaj" valójában pasi, szóval nem egyszerű

bár volt olyan aki csajnak volt bedobva, de pasi volt, hamar kiderült mégis tudtunk beszélgetni pl játékokról, tervekről stb

2022. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért akarja magát valaki egy anonim vagy társkereső oldalon nőként eladni, ha valójában férfi? A nők értékesebbek?
2022. febr. 3. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!