Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokan munka mellett hogyan...

Sokan munka mellett hogyan bírnak bulizni járni hétvégente?

Figyelt kérdés

Én örülök ha pihenhetek, nem hogy egész éjjel fennlegyek.

Ti akik jártok, hogy bírjátok?


2022. febr. 5. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy inkább betépek aztán zene, pihi, játék...a szexet nem írom mert nincs párom.
2022. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Másnak ez a pihenés.
2022. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%
Érdemes megjegyezni még 30-40évesen is sokan a szüleikkal laknak ami nem szégyen csak akkor ha szénné pénzelik őket. sok 30éves ember is haza megy és a meki már az asztalon és minden bekészítve.Így nekem is lenne energiám bulizni :D Maga napi 8 óra munka nem vészes ha mellete ezer más dolgod van és nem kapsz semmi támogatást akkor nyílván buli off.
2022. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1 Nem mind1 mit dolgoznak.

2 Meg másnak ez a szórakozás és kikapcsolódás. Nem mindenki akar hétvégén otthon punnyadni, hanem elmennek egy jó koncertre vagy szórakozóhelyre és széttombolják magukat és jól érzik magukat. Nekik ez többet jelent, mint ha otthon pihennének. Mások vagyunk.

2022. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogy bírom? Jól. Szeretek emberek között lenni, inni meg nem kötelező.


Rendszeresen sportolok, szeretem aktívan tölteni a szabadidőm, nekem nem kimerítő, hogy eljárkálok másokkal.

2022. febr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azokat nem értek, akik minden hétvégéjüket csak és kizárólag passzív pihenéssel töltik.


Nyilván nem azokra gondolok, akik kreatív hobbit csinálnak, vagy akár olvasnak, fejlesztik magukat, hanem azokra akik csak punnyanak és konkrétan semit nem csinálnak soha.


Hétköznap semmit nem csinálnak, csak a munka, hétvégén meg semmit nem csinálnak, csak punnyadnak és várják a munkát.

2022. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Fiatal koromban nagyon könnyen 😃 Most ha úgy rendesebben belehúzok akkor 3 napig zombi állapot, de még mindig jobb mint otthon punnyadni és kapcsolgatni a TV-ben a hülye műsorokat.
2022. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy 8 óra irodai ülő-agymunka után kell menni táncolni, vagy 12 óra építkezés / fizikai munka után - nem ugyanaz.
2022. febr. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!