Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári újszülött mellett mit...

Nyári újszülött mellett mit csináltok hétvégente a nagytesókkal?

Figyelt kérdés
Mi a program? A babát nem lehet kivinni a napra még árnyékba se több órára, ugye?A nagytesókkal eddig sokat jártunk. Ilyenkor, ki hogyan oldja meg? Anya otthon marad a babóval, többiek egész nap (uv-tól függöen) strandolnak? Köszönöm.
2017. ápr. 1. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Keves csalad strandol egesz nap egesz nyaron.

Hat, hogy a nagyoknak is jo legyen ezert igen, oket viszi apa, nagyszulok, de ha a baba par hetes mar akkor meget egyutt is a csalad csak ertelemszeruen nem egesz napra, sok strandon van delutani jegy.

2017. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ki lehet vinni, ha meg 45 fok van ugysem mentek ti sem sehova.
2017. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Babakocsit arnyekba tolod, jobban fog aludni mint a poshadt levegoju szobaban.

Juniusi a babam, sosem zarkoztunk be...

2017. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nyár volt, a késő délutáni órákban már 1 hetesen bőven kivittem az udvarra (hamarabb a nagyot sem engedtem volna ki az uv miatt). Mi mentünk játszira, boltba (a reggeli hűvös órákba, csak a helyi kisboltba). Vagy csak sétálni, fagyizni. Strandra a mama vitte, de csak délutáni jeggyel.
2017. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hol laktok, panel, társasház, családi kertes ház. Tavaly nyáron volt 3 éves a nagylányom, a kicsi pedig 5-6 hónapos a nyári időszakban.

Őszintén strandra nem igazán jártunk, inkább vettünk egy felfújható kis medencét abban pocsolt az udvaron, ezen kívül homokozó, trambulin volt az udvaron a mivel játszhat. Most gondolkodom egy csúszdán gyereknapra. Jó, mondjuk ezek nem helyettesítik a gyerektársaságot, úgyhogy délutánonként a közeli játszótérre mentünk.

A kicsinek vettünk egy Adamo hintát, azt a teraszra, az árnyékba kiakasztottuk, aludt vagy nézelődött benne. Vagy az árnyékba egy pléd, arra játékok és elforgolódott rajta. Esténként a nagy a füvet locsolta az apjával, meg ugrabugrált a slag elől.

Mostmár a kicsi is majdnem másfél lesz nyáron, úgy gondolom jobban ellesznek együtt, mint tavaly, lányok mindketten.

2017. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

reggel és kora délelőtt(kb 10ig) mentünk játszóra, boltba, elrendeztük a dolgunkat.

otthon mesenézés

délután(5 után) otthon medence, vagy megint játszótér, erdei séta


De hogy hogy hétvégente? Hétközben tudsz velük mászkálni?

2017. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly májusban szültem, a nagyobbik fiam 7 éves múlt akkor. Igazi energiabomba, folyton kint lógtunk a kistesó előtt a szabadban (panelban lakunk), bicajoztunk, görkoriztunk, strandultunk, csavarogtunk. Tavaly nyáron a pár hetes babával ezt bizony nem tudtam kivitelezni (közben lakásvásárlásban voltunk nyakig). Június-júliusban táborokban és nagyszülőknél volt zömmel, augusztusban együtt volt a család. Na, akkor már mentünk strandra, skanzenba, kirándulni, de akkor már a kisebb is elmúlt három hónapos. Addig viszont nem rángattam, ha nem kellett.

Ja, és nagyobb fiam még pluszban extrán társasági lény, szüksége van barátokra, mert egy idő után az én társaságom uncsi neki. Persze mindez attól is függ, hogy a nagyobb gyermeked mennyi idős, milyen az egyénisége, kertes házban vagy lakásban laktok-e.

2017. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!