Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyit pénzt költessz egy...

Mennyit pénzt költessz egy bulizós éjszaka alatt?

Figyelt kérdés
hány éves vagy?
2022. febr. 6. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

soha életemben nem volt bulizós éjszakám, de szórakozásra 1 fillért de egyetlen fillért se költötem vagy 10 éve. Nincs is miből mondjuk.


Moziban 20 éve nem voltam, koncerten színházban még soha, szórakozóhelyen kocsmában még soha, utazni meg soha sehova-nincs is miből.

2022. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Szemét vagyok és meghívatom magam 🤣
2022. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
semennyit. Covid van, nem megyünk bulizni.. mondjuk azelőtt se költöttem ilyen felesleges dolgokra.
2022. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Kb 110 ezer. 100 a 4g kokain, és 10 az italok. Ha van belépő az akkor még ehhez hozzájön.
2022. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
4-es vagyok. Az lemaradt hogy 35/F
2022. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a koncertre járás a szórakozás, szóval amennyibe a belépő kerül plusz 4-5 pohár alkohol az este folyamán, ha meleg van akkor egy üveg víz is mellé. Nem akarnék csatakrészegen koncertre menni, azért semmi értelme elmenni ha utána nem emlékszem rá :D
2022. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

10 ezer

Mi mindig úgy mentünk bulizni hogy vettünk otthonra egy üveg jégert felesben vagy whiskyt, azt megittuk és már jó állapotban mentünk a városba bulizni

A belépő 1500 volt,a helyen 1 este max 2xer vettünk piát. Nem volt igényünk többre a sok tömény után amit otthon ittunk meg sokszor meg is hívtak.

De ha kocsmában iszogatunk egész este és nincs előtte alapozás otthon stb akkor max 20 ezer egy este

29/N

2022. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Változó, 10k-tól 100-ig bármi előfordulhat. Bp-n nem nehéz egy fél fizetésnyit sem eltapsolni, k.rva drága a pia a jobb helyeken, egy közepes kört 10k alatt nem úszol meg, egy puccosabb helyen két-három jobb ital ára.
2022. febr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Miért van mindenki lepontozva? 🤔
2022. febr. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!