Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért törik le a "szarva,,...

Miért törik le a "szarva,, valakinek az évek során? Régebben (3 éve) tök beképzelt volt most már nem.

Figyelt kérdés

#letörik a szarv
2022. febr. 8. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Kirúgták valahonnan.
2022. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Megjohet sok embernek az esze. Sokat valtozik az ember az elso 30 eveben.
2022. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Megokosodtál!:)
2022. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Kinek hogy alakul...


1. Ha fiatal volt még akkor nagyon, akkor egyszerűen kinőtte... a kamaszkori/fiatal felnőttkori bizonytalanságot néha úgy leplezik az emberek, hogy igyekeznek nagy mellénnyel fellépni mindenki előtt.


2. Traumák érték - pl. az egyik szomszédunk, aki agresszív és utálatos volt, akkor változott meg, amikor hirtelen egyedül maradt. Az édesanyja pár hét leforgása alatt gyorsan lezajló betegségben meghalt, a neje elhagyta a gyerekekkel. A szomorú embereknek "letörik a szarva"


3. Lehet, hogy nem ő változott... hanem te, a hozzá való viszonyulásod. Elkezdted megérteni és más szemmel nézni őt.


Akárhogy is, örülj a változásnak, legyél vele rendes, ne említsd fel a múltat, ill. ne aszerint viszonyulj hozzá, hogy szerinted milyen volt a múltban.

2022. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Fiatalon, "hülyén", legtöbb ember azt hiszi ő a világ közepe, aztán egyszer csak bekerül a nagyvilágba és helyre igazodik :/ sajnos a világ helyre pofozza az embert.
2022. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Siman lehet, hogy valaki letörte a szarvat, elhagyták, elfordultak tőle stb.
2022. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Elnéztem, bocs! Nem rólad van szó!

Akkor megokosodott!:)

2022. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

"szarva,,


Pont fordítva kell használni az idézőjelet: elöl lent, hátul fent.

2022. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Barbi74 válasza:
37%
Szerintem nem változott meg, inkább csak megpróbálja magát vagy a környezetét átverni, manipulálni a személyiségváltozással. Sok ilyet hallottam, tapasztaltam is. Senki sem tökéletes, az ember nem tud kifordulni önmagából. Max megpróbál, de idővel úgyis kiderül az igazság. Legyen szerencséd ha ez nála teljes változás. Ilyet is ritkán hallani!
2022. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki meghallgatja, törődik vele és elfogadja. Már nem akar védekezni.
2022. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!