Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire bíztok meg a másikban...

Mennyire bíztok meg a másikban internetes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Legyen szó akár barátkozásról, akár párkapcsolat keresésről.

Mennyi infót osztotok meg magatokról? Küldök képeket esetleg videochateltek?


Nekem pl az a problémám, hogy egyáltalán nem bízok meg az internetes emberekben. Mert mi van ha kamu, ha csak ugrat/unatkozik/szórakozik, esetleg a végén egy screenshot formájában kerülök át/ki egy másik beszélgetésbe vagy akár csoportba. Mondjuk ehhez az is elég, ha vannak fent rólam képek a profilomon.


Ti hogy vagytok ezzel? Az én helyzetem már túlzás? Hogyan lehet jobban bízni az emberekben?


2021. márc. 29. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Én sem, innen ismerkedtem egy lánnyal barátként, de bizalmatlan voltam és szétváltak az utak.

De őz az egyetlen akinek elárultam annyit hogyha akarna akkor össze tudná rakni a képet hogy "ki vagyok" és fel tudna keresni ha nagyon akarna.

De nem közvetlenül mondtam ezt sem, szóval ennyi. Nem bízok én sem senkiben:D

2021. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már semennyire, nem is ismerkedem és nem is barátkozom ilyen módon.
2021. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aki online ismeredik keres társat annak valami baja van.
2021. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy már nem 2000-2005-öt írunk, szóval elég könnyű kideríteni, hogy a másik kamu profil-e vagy ilyesmi. Persze a szex túra című film alapján egy valós lány is átverhet és kirabolhat, de ez meg megismerés kérdése. Én már több mint 2 éve beszélgetek innen egy hölggyel, akivel itt ismerkedtünk meg, de azonnal platformot váltottunk, eleinte szimpla beszélgetés miatt, de végülis van köztünk egy kis rezgés, csak sajnos hatalmas a táv.


én 2014-től 2018ig tindereztem, 2017-19 között badooztam is, szóval otthon vagyok az internetes ismerkedés témában eléggé. nyilván amíg nem olyan egy kapcsolat, addig utca házszámot nem árul el az ember, de a legtöbb ismerkedés nem azért történik ma már, hogy lehúzzanak vagy ellopják a tajszámodat :D

Egy buliban ugyan ekkora veszéllyel verhetnek át kb...jó ez nem igaz, mert itt kiéleződhetnek rá cslaók, de ha nem vagy teljesen béna, akkor ki lehet szűrni.

A fent említett időszakban több mint 8000 fő lánnyal beszélgettem szerte az országban. Mivel én nem vagyok egy zsugabubus, se bunkó vagy nemtom mire mondják h bejön ugye, ezért én nem vágtam gerincre a fél világot, mindössze maximum 15 találkozóm volt. Volt több hosszú és tartalmas beszélgetés, születtek baráti kapcsoaltok és volt kb 4 egyéjszakás kaland is és 3 párkapcsolat, volt amelyik éveken át tartott.


Hát az van, hogyha nem mondasz kínos, vagy fura dolgokat és rendesen viselkedsz, akkor ritkán tudnak olyan screent lőni. De mindig mindenkinek vannak kínos dolgai, nekem is voltak. Bár akkor még nem volt ilyen konkrét fb csoport pl hogy trash of tinder és nem kerültem be oda, vagy nem tudok róla, inkább nem léptem be :D De én mindig magamat adtam, mert képtelen vagyok benyalni meg úgyis lehullna a lepel, szóval én nem tartottam kínos screenektől, ha mégis született volna bármi, hát az vagyok én szvl ez van, vagy javítok rajta max.


Tapasztalt útján bízhatsz másokban, de veszíthetsz is bizalmat. Ez egy ilyen játék sajna.


24/F

2021. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

3-asnak szintén igaza lenne 2003-ban, meg 1985 ben még a videótárskeresés korában, mikor azért fordultak ilyen dolakhoz emberek, mert élőben nem voltak valami ügyesek, de ma már fun, barátkozás-ismerkedés az egész, sőt a tinder 2016 óta konkrétan divatos és divat fent lenni, míg régen szégyen volt ha kiderült vkiről hogy így próbál keresni mert sehogy máshogy nem tudott.

Hát ez az evolúció.

2021. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 az új kapcsolatok 60%a neten indul manapság. Üdv a 21. században.


1 páromat, és 4-5 szexpartneremet élőben ismertem meg. Két páromat, és úgy 20 szexpartnert neten. Életem során. Szóval én bízok, persze óvatosan. A legtöbb trollt percek alatt ki lehet szúrni, és a szofisztikáltabb kamusokat is gyorsan be lehet buktatni.

2021. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Én senkivel sem ismerkedek online. Az itt lévő emberek többsége nem veszi komolyan az ismerkedést.
2021. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Üzenetváltás, irkálás semmit nem jelent, ha aki nem közömbösen viselkedik az gyanús lehet.

Én tartottam a kapcsolatot Mexikóival, más dél-amerikai emberekkel mmo játékban, azon kívül hogy végig játszottunk közel 6 évet, sokszor éjszaka is játszottunk hogy a klánt felhozzuk, ezen kívül nem alakult ki igazi barátság, csak ismeretség, vállaltuk az arcunkat webkamerán, ismerősök vagyunk FB-on, kedveljük egymás képeit ha úgy van, a családok is láthatóak voltak, de ennyi. Más az internet és a valóság, előbbinél szinte mindegy hogy ki milyen társadalmi státuszban mozog, egy zenei irányzat, videojáték összehozza az embereket, de ha úgy alakulna hogy találkozhattok sok év után élőben is, lehet egy árva szikra sem lenne és csak erőltetett beszélgetés lenne az egészből aminek mindkét fél várja a végét, ugyanis miről beszélhetne két olyan ember aki sok ezer km-re él a másiktól, ebben áttörést csak az hoz amikor a környékre költözne az illető, akkor össze lehe kovácsolódni.

2021. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shitworld ***** válasza:
9%
0
2021. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem amiket felhoztál példának. De. Szerintem hogyha megpróbáltok olyan témákról dumálni amik személyesek, érzékenyebbek, akkor kesevebb az esélye, hogy esetleg ugrat vagy más valaki lenne ^^
2021. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!