Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egészséges hogy ennyire...

Egészséges hogy ennyire szürkék a napjaim?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és gyakorlatilag minden egyes napom teljesen ugyan az. Iskolába megyek, ott szenvedek 7-8 órát. Ezek után hazamegyek, tusolok majd éjfélig gépezek. Soha sem voltam részeg, soha sem voltam bulizni.. még egy szál cigit sem szívtam el. Mindenki meséli hogy ők ide mentek bulizni meg ott voltak én meg 4 fal között létezek.. kezdem nagyon megunni. Mellesleg szerintem bulizni nem is engednének. Viszonylag amúgy sok barátom van, meg minden viszont borzasztóan magányos vagyok.. xd 16F

2022. febr. 8. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A 13 éves hugom ugyanez.. (nem rosszbol irom!) Folyamatosan mondja hogy vele sose történik semmi, más meg itt van, ott van, meg palijuk van, Ezzel nem azt értette hogy "jaj mert neki nincs" ezt mondta is, csakhát másnak palija van, meg alkoholizál ennyi idősen, Ő meg még egy olyan helyen nemvolt sehol soha, ahol ell tudta volna mondani hogy "Naa itt joo" De ezek szerint gondolom nem ti vagytok ketten akik így vannak a hugommal... biztos sok hasonló gyerek lehet
2022. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen nem is kéne cigizni :d inkább füvezz...később meg majd ráérsz rá szokni a cigire...ej gyerek ha az én korosztályom lennél meg tanítalálak élni is..29f
2022. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 füvezni pont nem kellene ennyi idősen, mert ilyenkor jobban árt.
2022. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy lesz még lehetséged nagyon sok bulizásra. Egyszer ki kell probálnod nagyon élvezetes élmény tud lenni, főleg nyáron este a haverokkal kint. Először csak olyanokkal igyál akikben meg is bízol, és ha véletlenül rosszul is sülne el a helyzet (pl: túl sokat ittál) akkor azok az emberek ne hagyjanak a semmi közepén hányással a pólódon. Emlékszem az én első bulimra, az egyik lány barátomnál ittunk 4 kor délután kezdtük az egészet mire 7 óra lett a nappaliban feküdtem a földön és minden apróságon nevetem, aztán táncoltunk is, amúgy ekkor a szülei nem voltak otthon, szóval azt csinálhatunk amit akarunk. Úgy volt megbeszélve, hogy 11 kor jönnek érte, de olyan jól szórakoztunk, hogy nem akartak elengedni a barátaim és akkor neg beszéltem a szüleimmel, hogy ott alszok. Ez volt az egyik legjobb élményem ittasan, de aztán ha már meg szokja a tested azt, hogy néha alkoholt iszol, akkor aztán már nem akkora nagy buli mint az első alkalom, olyankor is jól lehet szórakozni, de sokkal nyugodtabb vagy mint először. Aztán ott van azok a napok amikor túl sokat iszol és hánysz ami nagyon szar érzés és el tudja rontani az egész bulit + én ha már el kezdek hányni, akkor már nem tudom élvezni a bulit és az egész este vagy úgy tel, hogy az asztalon le hajtott fejjel halgatom a többieket, vagy megyek aludni. Azt élvezem legjobb ha csak 5-8 ember van csak a tartsaságban, mert ha ennél több, akkor biztosan lesz valami dráma kibeszélés legtöbbször a lányok nem bírják egymást, ha 2 fiú nem jön ki jól, akkor abból verekedés is van. Jó élménynek jó lehet, de ez főleg a társaságtól függ akikkel barátkozol. Én 17 évesen kezdtem el bulizni, és most 20 vagyok, azóta nagyon megváltozott a baráti köröm. Csak annyi így utóra, hogy azt ha már eleged van az ivásból csak sok hányasos éjszakás tapasztalaton át fogod kitapasztalni.
2022. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 es vagyok, bocses a helyesírási hibám ért gyorsan írtam.
2022. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem hívnak buliba, akkor légy te az aki kezdeményez és másokat hívsz szórakozni, aztán minden bizonnyal ők is fognak.
2022. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a bajod nem bulizol, nem szívtál még el egy cigit sem, mindig csak otthon ülsz!
2022. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!