Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi időnként "egészséges"...

Mennyi időnként "egészséges" magunkról képet posztolni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valaki olyan helyeken jár, nyaral, utazgat és kitesz mondjuk havi egy képet az még belefér az egészséges (nem függő) kategóriába?

2019. márc. 3. 21:38
 1/10 anonim válasza:
67%

Persze.

Az a beteges aki kb minden nap és minden héten postol.

2019. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem a gyakorisàg a kérdés, hanem hogy a cselekedet tudatos-e, vagy valamilyen kényszeres automatizmussá válik, ami nélkül az illető szorong, tehát függő. Ameddig tudatos, addig egészséges.
2019. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én akkor teszek ki képet, ha valamilyen eseményen, kalandon készült. Van, hogy hónapokig nem teszek ki senkit, de egy egy hetes utazás után majd' huszat.
2019. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Bárki aki olyan képet tesz ki, amely szituácóban érzékeltetni akarja "felsőbbrendűségét", lehet ez havonta, naponta, kétévente, három és félévente, az beteges, például ha nyaralásról posztol valaki, akkor érzékeltetni akarja, hogy ő megteheti, meg is tette és jól is érezte magát, mert nem szomorú a képen, és ennek a bizonyítéka a kép, amit kitesz.


Az utazgatás, éttermi, szórakozóhelyi, kultúrális eseményen készült, konditermi, kirándulós, baráttal, barátnővel, haverral, kutyával, macskával, uniformisban, stb. készült képek mind-mind ilyenek, éreztetni akarják, hogy felsőbbrendűek mert megtehetem ezt, azt, én ez meg az vagyok, én ezt meg azt csinálom, nem vagyok magányos, "nézzétek, nem csak én vagyok a képen", hadd ne soroljam.

2019. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
4# Mi van? XD Én ezt inkább virtuális naplómnak képzelem el, annak használom. Az nézi, aki akarja. Nem tetszik, nem nézed.
2019. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
A #4-es lényegében leirta az összes elethelyzet, amikor kép készülhet :D
2019. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

A 4-es egy kisebbségi komplexusos bohóc :D

Jót röhögtem rajta.

2019. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, sőt, alapból mi a normális mennyiség?

Van ismerősöm például aki hobbifotós, rengeteg jó képet készít általában naponta rakja fel őket, ötletesek, sok mindenről készíti őket, szerintem nem zavar vele senkit, sőt. Másik ismerősöm meg naponta a gyerekéről pakolja a képeit, de így szó szerint most megy iskolába, hazajött iskolából stb, stb.

Mennyiségben azonosak, mégsem egy kategória a kettő. Bár igazából nem zavar, mert ha már unalmas akkor simán leállítom a követést, aztán meg van oldva.


Szóval ha így mégis meg akarnánk szabni, hogy mi egészséges, akkor nem a mennyiségen van a lényeg, hanem a min.

2019. márc. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utoljára 14 évesen tettem ki képet, nyáron töröltem mert szerettem volna új képet feltenni, de még mindig nem vettem rá magam. :)


Van pár ismerősöm, naponta tesz fel posztot, "eszt eszi, issza, vette". Mindenki más. :) van akinek jól áll a sok posztolás van akinek nem.

2019. márc. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyjából egyet tudok érteni. Szerintem is a lényeg, hogy mondjuk ne a mindennapi dolgokat posztoljuk ki hogy mit eszünk, meg hasonlókat. De ha elmegy az ember 2-3 havonta egy olyan helyre, eseményre, ami érdekes, felkapott, szép hely, akkor azt megossza az ismerőseivel, vagy a világgal, kinek mi a célközönsége...
2019. márc. 4. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!