Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valamilyen testi szépséghib...

Ha valamilyen testi szépséghibáid vannak és szocializálódni szeretnél akkor készülj fel, hogy majd mindennap eszedbe fogják juttatni az emberek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
nekem van eléggé szembetűnő, soha nem volt vele gond, senki nem szólt be miatta, nem zavarták, nem emlegették fel
2022. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Sosem szólt be miatta senki. Ez csak a fejedben van meg max a putriban ugatnak be
2022. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, ha észre is veszi valaki ezeket a hibákat akkor tudatosan kerülni fogja hogy megemlítse, a legtöbb ember nem akar szándékosan megbántani másokat, főleg nem testi tulajdonságot miatt.

Nekem például borzalmasan rossz fogaim vannak (Mónika Show kategória, de tényleg), de ennek ellenére sem szólt meg miatta senki eddig. Egyszer volt hogy beszélgetés közben felhoztam valakinek hogy szeretném megcsináltatni a fogaimat nemsokára, a másik fél pedig láthatóan kényelmetlenül érezte magát egy kicsit, mert véletlenül sem szeretett volna olyat mondani ami megbántana engem.

A másik oldalról nézve meg, az ilyen dolgok tényleg csak te izgulsz azon hogy mások mit gondolnak rólad. Az emberek sokféle más emberrel találkoznak a mindennapokban is, de a legtöbbjük nagyon diszkréten kezeli, ritkán bámulnak, beszólni pedig tényleg még ritkábban szoktak.

2022. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Kérlek nézzétek el azt a rakatnyi hibát a válaszban, 3-as voltam :,D)
2022. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(elnézzük Maunika Show :D)
2022. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van egy folt az arcomon ( így születtem) általában akikkel először találkozom ők mindíg megkérdik mi az, nagyon ritka ha valaki nem.. tehát csak azok juttatják eszembe akikkel először találkozom és nem tudják mi az
2022. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3


Te biztosan a Paradicsomban élsz. Tőleg mindig megkérdik miért olyan az orrod, miért olyan a szemed stb..

2022. febr. 10. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem...
2022. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!