Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18 évesen irodában dolgozik!...

18 évesen irodában dolgozik! Elhiggyem neki? (durván lábfétises)! Szerintem kamuzik, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem akar képet küldeni magáról, még a vezeték nevét se akarja elárulni, azt mondta anonym marad még egy kicsit majd felfedi magát. De mindig a talpamról kér képet meg hogy küldjem el neki ahogy mezítláb szét taposok gyümölcsöket, meg meztelen csigákat akar velem szétapostatnni hogy vegyem fel videóra és küldjem el neki mert ő arra gerjed.

Meg Bpesti azt írja. De kép nincs az instán róla egy se kicsit fura, profilja is üres.


Én 17/L ő 18/F


2022. febr. 16. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

" De mindig a talpamról kér képet meg hogy küldjem el neki ahogy mezítláb szét taposok gyümölcsöket, meg meztelen csigákat akar velem szétapostatnni hogy vegyem fel videóra és küldjem el neki mert ő arra gerjed."


😂😂😂🤣🤣😄😄😆😆

2022. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem kamu!
2022. febr. 16. 16:36
 3/13 A kérdező kommentje:
kérdés
2022. febr. 16. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Jajj már könnyezek a röhögéstől. 😂😆😆
2022. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez a taposásfétis egy betegség, küldd el pszichiáterhez sürgősen, mert az elején csak meztelen csigák gyilkolászására izgul, aztán jönnek a gerinces állatok.
2022. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ha lábfétises, taposs bele a farkába, biztos élvezni fogja. 😂😂😄😆
2022. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél naiv kérdező. Csak a lábadról kell neki kép, hogy legyen mire... Aztán le fog lépni, név és kép nélkül, te meg rájössz, hogy csak kihasznált perverziója miatt.
2022. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

" küldjem el neki ahogy mezítláb szét taposok gyümölcsöket, meg meztelen csigákat akar velem szétapostatni."


Lehet valami egzotikus trópusi gyümölcskoktélt szeretne elfogyasztani. Hát majdnem megfulladtam ahogy ezt olvastam. 😆🤣🤣😂

2022. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is kamuzik. tiltsd le. fiatal vagy még ahhoz, hogy egy hülye szórakozzon veled.
2022. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tegnap kiderült hogy 25 éves csak azért mondta hogy 18 hogy írjak vissza neki mert félt hogy ha tudnám hogy 25 nem írnék neki vissza. Én 17 vagyok. De másba nem kamuzott.
2022. febr. 17. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!