Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennyire rossz amit csinálok?

Ennyire rossz amit csinálok?

Figyelt kérdés

Igazából én magamról tudom, hogy amit csinálok az undorító, és toxicus.

Mit tudnék tenni ellene?

Alapból én mások visszajelzéséből, és magam véleményeként én egy kedves lánynak tartom magam, mindig odafigyelek másokra, és segítek nekik.

De amit fiúk terén csinálok, az egyszerűen szörnyű, és nem is nagyon tudom hova tenni.

Ha egy új társaságba megyek, ahol fiúk is vannak, egy fiú mindig jobban szimpatikus lesz számomra (ez alatt nem azt értem, hogy megtetszik nekem), és annak a fiúnak a figyelmét akarom. Nem csinálok ilyen nagy erőfeszítéseket, hogy megkapjam, inkább csak magamat stresszelem vele, és magamat húzom le. Ha megkapom annak a fiúnak a figyelmét, akkor viszont a legtöbb esetben kihátrálok belőle, és tudom, hogy ez undorító.

Most is úgy érzem, hogy ilyen helyzetben vagyok, de az elején sosem tudom eldönteni, hogy nekem bejön-e az a fiú, vagy csak a figyelmére várok?! És ezt tudom jól magamról, és nem tudom, mit tehetnék ellene.

Szerintetek?

(Normális, segítő kommenteket írjatok csak)



2022. febr. 19. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen neked kell változtatni, a felismerés jó. Esetleg egy szakembert is be lehetne vonni.
2022. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű önértékelési probléma. Senki figyelmére nem lenne szükséged, ha rendben lennél magaddal. Azért kell a figyelem, mert ez egy pozitív visszaigazolás számodra, enélkül kevésnek, értéktelennek és/vagy csúnyának tarthatod magad. Egyértelmű, hogy szakember segítségére van szükséged. Keress fel egyet!
2022. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Én pont az ellentétje vagyok ennek. Annak az embernek a figyelmére szoktam vágyni, aki kell nekem. Lehet, hogy kialakul kölcsönös szimpátia, vonzalom. Viszont, ő lehet, hogy tesz lépéseket felém, de ezeket úgy, hogy hatalmas szabadságot akar, majd ha nem tetszek egy-két pontban az elképzeléseinek, akkor sokat gondolkodik rajtam, majd egyszer megtudja az ember a tényleges eredményt. Nem tudni, hogy akkor az illető volt párja lesz az ideál, amihez viszonyítanak engem?
2022. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz, biztos valahol gyerekkorba nyúlik vissza az oka.
2022. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!