Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy ikertestvérem és...

Van egy ikertestvérem és bármit csinálok mindig felismerik. Ez nem is gond, sőt meg is értem, de szarul érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan az megy hogy: Az az iker sokkal...az az iker sokkal rosszabb.... És szar hogy ugyan úgy nézünk ki mert így nem lehetek 100% egyedi... Tudom hogy furcsa, de ez van... Miért pont belőlem kellet még egy? Mit tudtok ajánlani mit tegyek hogy ne érezzem szarul magam?

2014. márc. 20. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszéljétek meg a tesóddal, legyen saját stílusok;)
2014. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy helyen éljetek, és ne egyformán öltözzetek.
2014. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az utolsó sokat segitett... de az elsőt már probáltam, de ha neki is az a stílus jön be és nem akar váltani... és ki vagyok én hogy megmondjam...
2014. márc. 20. 20:02
 4/17 anonim ***** válasza:

A második vagyok, nekem ikreim vannak és ök így oldották meg.

Az egyik világos alapszineket használ, a másik sötétet, rövid-hosszú hajat hordanak, stb.

Nem egy helyre járnak tanulni, más a baráti körük, ezért egyre inkább külön tudják mások is tartani öket.

2014. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4es gondolom neked lányaid vannak, de kedves kérdező te fiú vagy vagy lány? első voltam és szerintem...azért gondolom h nem mindig azt szereti a tesod mint te, de tényleg változtass szineket! én mondjuk ismerek ikreket vannak akiket simán fel lehet ismerni de igaz van olyan is akiket sehogyan se tudok felismerni külsőrő. ha lány vagy előnyös ha hajstílust választasz!;)
2014. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A 2-4-es vagyok és fiaim vannak. Nem tudom, miböl gondolod, hogy lányok lennének.
2014. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#6, elnézést de ezért gondoltam h lányaid vannak: "Az egyik világos alapszineket használ, a másik sötétet, rövid-hosszú hajat hordanak, stb."
2014. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2! ne egy helyen éljenek?! és mivan ha ha még csak gyerekek?:/
2014. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy más iskolaba járnak, és nem feltétlen ugyanabban a városban.
2014. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kedves kérdező ha szabad kérdezni?;)
2014. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!