Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Évekkel ezelőtt nagyon elcsesz...

Évekkel ezelőtt nagyon elcsesztem valamit, aminek most is iszom még a levét. Frusztrál?

Figyelt kérdés

Társasági életről van szó. Minden héten van egy nap, amikor egy bizonyos társaságba kell mennem, viszont senkivel nem tudtam kialakítani egy beszélgetős, barátkozós viszonyt, aminek következményeként azt az egy napot totál egyedül töltöm. Nincs kihez szólnom. Megszoktam, viszont minden alkalommal egy fura érzés fog el a nap végén, hogy mégis hogy lehetek ilyen nyomorék, más tud tök jó fej lenni én meg csak egy ilyen szerencsétlen.

Kívül mutatom, hogy engem ez nem bánt és nem zavar (mert mások engem hibáztatnának jogosan, hogy béna vagyok és köszönjem meg magamnak), holott borzasztóan bánt folyamatosan.

Segítséget nem várok, mert a saját nyomoromból csak én tudnám kirángatni magam, de tekintve, hogy a mai napot is teljesen egyedül töltöttem így kikívánkozott belőlem.


Ha ma csak egy jó tanácsot fogadsz meg, akkor az az legyen, hogy sose hagyd, hogy olyan helyzetbe kerülj, hogy 100 ember között is magányosnak érezd magad.

Hát köszi, hogy meghallgattatok. Jó éjt.



2022. febr. 22. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted,hogy kell menned?
2022. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Köszönöm, de én okoskodni járok ide, nem mások bölcselkedését megfogadni.
2022. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Tökéletesen egyetértek veled Kérdező. Jobb az egyedüllét, mint a társas magány. Én világ életemben egyedül voltam.
2022. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Oké.
2022. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-gondolom suli, vagy valami tanfolyam...

Sajnálom kérdező és teljesen megértem, hogy rosszul érzed magad emiatt, hasonló típus vagyok, mint te... Szerintem próbálkozz azért, hátha sikerül valakikkel szóbaelegyedned :) fel a fejjel!

2022. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben jártam zenekarra, ahol ugyan ez volt a felállás. Sokan voltunk, de én mindig is nehezen illeszkedtem be közösségekbe, így nekem se sikerült, a próbák közti szüneteket folyton egyedül töltöttem telefonozással. Ez így még elment, de mikor elmentünk valahova koncertre, volt hogy külföldre több napos versenyre, na, ott nagyon rossz volt, folyton próbáltam odacsapódni valakihez, akit úgy nagyjából ismertem, de általában csak csendben kullogtam utánuk. Olyan szerencsétlennek éreztem magam, azt gondoltam biztos butának is néznek.

Egy idő után kiléptem, mert nem bírtam energiával, nem tudtam hogyan illeszkedhetnék be, mindenki idősebb is volt nálam.

2022. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!