Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt már végleg elcsesztem?...

Ezt már végleg elcsesztem? Vagy helyrehozható szerintetek? 20/f

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó haverom, rengeteget lógtunk együtt meg hasonlók.


Aztán amikor barátnőm lett elkezdtem őt hanyagolni, mivel a bnőmnek nem tetszett ha másokkal jártam ki vagy ilyesmi...

Aztán szakítottunk, megint elkezdtünk együtt lógni, minden rendben volt...


De a hülye fejemmel megint összejöttem a csajjal, és majd fél évig megint hanyagoltam a haveromat. 2 hete végleg szakítottunk, de a haverom már semmi közös programot nem akar velem.


Mondtam hogy jöjjön át de lerázott, aztán kocsmázni hívtam de akkor is lerázott, 3-an mentek moziba és eszébe sem jutott hogy engem is hívjon, egyszerűen semmi közös programot nem akar velem, mindent lemond...


Tudom hogy én csesztem el, de most meg nagyon rossz, mert tényleg ő volt az egyetlen akivel rengeteg mindent megbeszéltünk, folyton hülyeségekkel szivattuk egymást, most meg semmi...


Messenger üzenetekre nem igazán válaszol (szerintem a chatet is kikapcsolta nekem, abszolút nem látom mikor volt elérhető...) telefont meg nem veszi, bár azt alapból sem szokta nagyon felvenni, inkább írogatós típus...



2021. aug. 29. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt már sztem fújhatod. Keress új barátokat akiknél már tiszta lappal kezdheted.
2021. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
kétszer is elcseszted. így jártál..
2021. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Jó domináns csajod lehetett, ha mindíg csak neki engedelmeskedtél:)
2021. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jól teszi ha megszakítja veled a kapcsolatot!
2021. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
90%
Hát szerintem erre rábsztál. Én a barátaimat soha nem hanyagolnám el a pasi miatt akit csak nemrég ismertem meg mert látod szakítottál a csajjal szóval miatta krvara nem éri meg azt lekoptatni aki veled van minden szarban. Én a barátaim mindig többre tartottam mert ők akkor is ott lesznek neked ha a csajoddal szakítasz. Szerintem tényleg őszintén próbálj meg tőle bocsánatot kérni és ne csinálj ilyet többször.
2021. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Egyetlen esély, ha írsz neki egy bocsánatkérő levelet. Akár emailen, amiben elmondhatod többek közt azt is, hogy azért emailen írsz, mert tudod, hogy messengeren el se olvassa az üzeneteidet, amit teljesen megértesz, mert egy f@szkalap voltál. Kérj tőle egy utolsó esélyt, hátha.
2021. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
84%
6-osnak teljesen igaza van.
2021. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Persze, kérjen bocsánatot, aztán harmadjára ugyanúgy a pina lesz a fontosabb a barátságnál. Nem értem az ilyen gyökereket, akik nem tudnak egyensúlyt teremteni barátság és párkapcsolat között. Amúgy meg ha ekkora zsebhitler a csak, nem is tudom, minek voltál vele...
2021. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne ha bocsánatot kérnél őszintén, és akkor lenne esély, hogy megbocsát. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2021. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsanatatot meg lehet hogy azt hiszi hogy újra össze jössz azzal a lánnyal és megint hagy ahol i fogod, személyesen menj el hozza és beszéljetek meg vagy várj egy pár hetet hogy tisztába legyen vele a haverod hogy már végleg szakítottatok
2021. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!