Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok már zene...

Miért nem tudok már zene nélkül kimozdulni itthonról? 25/L

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve csak úgy lépek ki a lakásból - még akkor is, ha csak a boltba ugrok le, ami 1 lépésre van tőlem -, hogy fülhallgató a fülemben és hallgatom a zenét, hogy kizárjam a külvilágot. Mielőtt kiraknám a lábam az ajtón, már szól is a zene. Ma viszont le volt merülve a headsetem, így töltőre kellett raknom, és anélkül mentem el. Nagyon fura volt úgy kimenni a lépcsőházból, hogy nincs bedugva a fülem. Rendesen rossz érzés volt. Minél inkább távolodtam a bérházamtól, annál jobban szorongtam. Majdnem megfordultam, hogy vissza szaladok, és megvárom míg feltölt annyira, hogy kitartson egy ideig. Megálltam és gondolkoztam, hogy mit csináljak. Ideges lettem, de mentem tovább. Néztem jobbra-balra, és feszengtem. Nehezen vettem a levegőt is. Megfogadtam, hogy ezentúl jobban odafigyelek rá, hogy mindig fel legyen töltve, mert nem tudok úgy kimenni se a városba, se a boltba vásárolni, hogy ne hallgassak közbe zenét, mert ki akarok zárni mindenkit.

2022. febr. 24. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ebben a formában ez nem segít, hanem elfedi a problémát, és csak gyűlik a baj és halmozódnak az ebből jövő problémák...
2022. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is ha megyek valahová fülessel megyek. Néha viszont megesik hogy itthon felejtem vagy hasonló és tényleg elég furcsa nélküle menni. Nem tudom én sem mi lehet ez, de jó tudni hogy nem vagyok ezzel egyedül :D
2022. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!