Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy szimpatikus...

Mit csináljak hogy szimpatikus legyek bárkinek is? Mindenki azt mondja milyen szép vagyok, de a hátam mögött le fogykosoznak meg stb csúnyákat mondanak rám.

Figyelt kérdés

Volt egy iskolai feladat hogy kellet írni tulajdonságokat vagy dolgokat a másikról én mindenkiről írtam egy normális dolgot. Rólam azt írták hogy nem szimpatikus és sose érdekelt hogy mi van vele meg ilyeneket....


Nem érdekelnek a vélemények csak szarul esik hogy eddig akárhol voltam mindenkinek szállka voltam a szemébe de előttem meg agyon dicsérnek hogy igy szép vagyok meg ugy meg tökéletes vagyok. Aztán hallom hogy utána félhangosan meg le fogyatékosoznak meg hogy ujjal sem nyulnának hozzám.



A lányok is ilyenek velem a fiuk is néha.



2022. febr. 28. 13:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon igényes vagyok a külsőmre, öltözködésemre. Nálam ugymond csúnyábbakat akiknek zsíros a hajuk meg pattanásos a bőrük nem piszkálnak de bezzeg engem igen. Kedvességemet sem értékeli senki bezzeg ha utána bunkóbb vagyok akkor azt megjegyzik.
2022. febr. 28. 13:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá nagy lapáttal. Most még suliba jársz, nem tudod ezt kikerülni. Engem sem szerettek a suliban anno az ilyen klikkesedő emberek, mert nem voltam kétszínű, egyenes voltam és kimondtam, amit gondoltam. Meg nem játszottam a fejemet, hogy ide nyalok 2 hétig, utána oda. Voltak persze akikkel jóban voltam, de nem ilyen mélyebb kapcsolatok voltak, csak ugyanolyan nyugodt lelkületű emberek, akik tanulni jártak be, akikkel el lehetett beszélgetni normálisan. Nálunk is megvoltak ezek a klikkek, bandaháborúk, csúnyák, akik összefogtak, és mindenkivel kötekedtek, meg mindenkit lenéztek. Sajnos a suli ilyen, mindenki tartozni akar valahova, mert "egységben az erő". Hiába vagy szebb, vagy okosabb, vagy ügyesebb, ha ők többen vannak, kikezdenek és még próbálnak is elnyomni. Nem mindig a többség szava a mérvadó, pláne ha fiatalok vagytok, éretlenek. Ilyenkor még buli egy embert közösen pécézni, és általában arra szállnak rá, aki hagyja és magára veszi. Fel sem fogják még, mit csinálnak, vagy ha igen, patkány felnőttek lesznek. Ha meg vége a sulinak mindenki a szélrózsa minden irányába megindul, és az ilyen nagy mélyenszántó "barátságok" 80 százalékának is vége. Aztán jön a nagybetűs élet, és a nagy szájú szupermodellek és vagányok mehetnek a gyártósorra dobozolni, meg összerakni. Nálunk így volt
2022. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is vagány lány vagyok, benne lennék a dolgokba de nem vesznek be mert nem szeretnek. Csak a külömbség köztük és köztem hogy én nem nézek le másokat és én tudok egyenes beszélni nem vagyok kétszínű és nagyon tudok szeretni.
2022. febr. 28. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Egy része ennek a lányok részéről irigység valszeg, tehát vedd bóknak.


De kis önvizsgálatot tarthatsz azért, hogy nem-e bántó a viselkedésed valamilyen módon? Pl. nem hivalkodsz-e túlságosan az igényes külsőddel, ezzel azt sugallva, hogy a többieket lenézed? Pl. gazdag szülők gyerekei bele szoktak csúszni ebbe a hibába. Demonstrálják a drága rucit, drága púdert, ezzel azt üzenik, hogy a többiek lúzerek.


Ha mindenki ezt gondolja, akkor lehet, hogy van valami neveletlenség, beképzeltség benned?!

Vagy csak félreértik valamelyik gesztusodat, szövegedet. Nekem pl. néha arroganciának hiszik a humoromat, ilyenkor mindig meglepődök.

De olyan is van, hogy egy egész csoport rászáll valakire, és van egy közmegegyezés arról, hogy azt a valakit piszkálni kell.

A szekálásról: [link]


Kicsit tán megfeledkezhetnél a szépségedről, öltözködésedről, és elkezdhetnél valami mással foglalkozni. Pl. hogy mi érdekel a világból, mi lesz veled 10-20 év múlva, ezt kicsit átgondolni, megtervezi, hogy mivel szeretnél foglalkozni. Vagy már most tudod, hogy modell leszel pl.? Az is kemény munka egyébként!

Tehát, ok, van egy igényes külsőd, de mi vagy te még ezen kívül? Mint ember? Nem bántásból írom ezt, hanem inkább arra biztatnálak, hogy kicsit fedezd fel magadnak a többi részét is.

49f

2022. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!