Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek szép barátnője/párja...

Akinek szép barátnője/párja van, nem fél hogy hamarabb lecsapják a kezéről?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennél azért biztosabb alapokra épül a kapcsolatunk.
2021. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez valami labda?
2021. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szépség (pontosabban vonzalom) csak belépőszint, ennél azért több kell egy kapcsolathoz (jobb esetben), szóval nem úgy mennek ezek, hogy jön egy szebb és máris dobod a párodat. Mindig találni szebbet, jobbat, viszont ha megütöd a másik elvárásait és jól működik a kapcsolat, akkor felesleges ilyenektől félni.
2021. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
amúgy is van ebben egy kihívás, motiváció. én korábban sokszor ott rontottam el, hogy volt egy ilyen nagyon középszerű párom, akire úgy gondoltam, hogy "nem érdemlek jobbat úgyse", csak aztán az nem jelenti azt, hogy ő nem így gondolja...bekerülsz egy komfortzónába, és nem akarsz már semmi extrát hozzáadni, aztán észreveszed, hogy talál jobbat, és továbbáll...szóval tökmind1, milyen ember van melletted, ha nem motivál arra, hogy kicsit bizonyíts neki folyamatosan és ugyanezt fordítva.
2021. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom nem egy tárgy, hanem egy ember. Ha emberileg nulla, akkor megcsalhat, de akkor eleve nem lennék vele, ha meg értékes valaki, akkor nem lehet "lecsapni a kezemröl"!
2021. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket a kérdéseket soha nem értettem.
2021. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Ezert ismerkedj nagyon dagadt csunya oreg nokkel.
2021. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most szerintem újat fogok neked mondani: a hűség döntés kérdése.

Aki szereti a párját az hűséges és kitartó hozzá a végtelenségig.

2021. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember megbízik a párjában, nem pedig r*ibinek/kujonnak tartja, akit bármikor el lehet vinni.
2021. okt. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nem nagyon mert van hozzá elég önbecsülésem, egyszer csinál valami olyasmit amitől elvesztem a bizalmamat felé, hezitálás nélkül hagyom ott ugy hogy soha nem lát többé
2021. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!