Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ismerősöm még a rakott...

Egy ismerősöm még a rakott krumplit is jó alaposan megcukrozva eszi. A cukrával sose volt baja eddig élete során, pedig már nem fiatal. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Más is van aki mindent cukorral eszik?

#cukor #cukorral eszik
2022. márc. 10. 06:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Létezhet, pl szerencsés genetikával rendelkezik. Egyesek hajlamosabbak a diabéteszre míg mások kevésbé, ez főleg géneken is múlik. Esetleg az is lehet hogy a nap nagyrészében többségében alacsony glikémiás indexű dolgokat fogyaszt, ami valamennyire kiegyenlítené ezt az utólagos megcukrozást.


Én jóideje kerülöm és minimalizálom a cukrot mióta megéreztem magamon a negatív hatásait. Hízás és érrendszer állapota, de akár bőr szépsége is, energiaingadozás. Azóta hogy hanyagolom, sokkal jobb formába kerültem, és hosszabbtávon jobb is minden.

2022. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!