Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik férfi/női barátság?

Létezik férfi/női barátság?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3olyan nő ismerősöm van, akik állandóan keresik a társaságomat, beszélgetnek velem, de nem akarnak tőlem semmit 😅

Se szex, se kapcsolat se semmi...

De akkor miért keresik állandóan a társaságomat?

És miért nem koptatnak le azután sem, miután rá kérdeztem a szex/kapcsolat témára? 😅 én szókimondó ember vagyok, így témába hoztam ezt is... de egyértelműen frieend zonába nyomtak, és ugyanolyan beszélő viszonyban vagyunk, mint előtte is voltunk.

De ha nem akarnak semmit, akkor miért keresik állandóan a társaságom? Miért ugornak a nyakamba, amint meglátjuk egymást? És miért sérelmezik, ha egy ideig nem keresem őket?


2021. nov. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Miért ne létezne? Gondolod hogy aki pl biszexuális, azoknak soha életében egy barátja se lehet?
2021. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert bírják a fejedet.

Jófej, bő beszedu vagy?

2021. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jófej/gondoskodó/védelmező/humoros/határozott

Ezek azok a tulajdonságaim, amiket gyakran megkapok másoktól.

De mivan akkor, ha én kapcsolatot akarok? És nem barátokat 😅

2021. nov. 10. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kezdemenyezz egy ismeretlen lanynal.
2021. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha te kapcsolatot akarsz, akkor ezt közöld egyenesen, hogy nem barátkozás a célod, aztán engedd meg a másik félnek, hogy eldöntse, hogy ez így oké-e neki, vagy ő nem akar barátságnál többet.

Egyébként létezik férfi-nő barátság, én megtapasztaltam, tökmindegy, hogy akik nem hisznek benne, mit mondanak, ez a téma már sokszor ki lett vesézve ezen az oldalon is.

2021. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Persze. A személyes szimpátia és a szexuális vonzalom nem jár automatikusan együtt, akármilyen nemű is a másik.
2021. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem, szerintem nem, bár, ha a lelke erős a feleknek, akkor nem lépnek a rossz útra.
2021. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen létezik. Pont úgy mint azonos neműek között.
2021. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Jófej/gondoskodó/védelmező/humoros/határozott"


Ha van férjük,barátjuk,akkor nem biztos,hogy akarnak tőled valamit szexuális téren.Vagy pedig nem nézel ki jól.

2021. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!