Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik ilyen szerintetek?

Létezik ilyen szerintetek?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy valakinek egész életében nincs lehetősége elmenni bulizni vagy barátokat szerezni, párkapcsolatot kialakítani, bármilyen módon szórakozni, úgy, hogy ezekre lenne igénye?

2022. febr. 2. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Létezik, nem kívánom számodra, de elég egy ápolásra, felügyeletre szoruló hozzátartozó, aki mellett még ha időd is engedi pár órára, már nem lesz igényed szórakozni, kikapcsolódni.

Én egyik pillanatról a másikra csöppentem bele fiatal 28 évesként, és volt szűk 2 hónapom arra hogy felkészüljek a jövőre, hisz szülőről van szó. Én feladtam barátságot is emiatt.


Ma már beállt egy rutin, ami lehetővé teszi hogy kb 3-5 órára kikapcsolódjak, de ez nem azt jelenti hogy iszok amennyit bírok, sajnos én jobban félek a jövőtől, mint a szülő...

2022. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan létezik ha valamilyen oknál fogva egészségügyi problémák állnak fent nála.

Ha az ember egészséges akkor tessék szépen ki mozdulni és ismerkedni, sajnos ha az ember a négy fal között tartózkodik nem sok esély van bármire is.

2022. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rendelkezik az illető valamilyen súlyos fogyatékossággal ami miatt gyökeresen másként telik az élete mint az átlag embernek, akkor nem.

10+ évet töltünk iskolában (persze akadnak kivételek), kortársaink között. Az internet jóvoltából távolabbi emberekkel is kapcsolatba kerülhetünk, távolabbi programokra is eljárhatunk. Közlekedés is megoldható (mondom ezt úgy, hogy ahol lakom, hétvégente évekig összesen 3 busz járt be a városba ahol a buli és az éjszakai élet volt, haza pedig 2 de azok is korai időpontokban). Ezek a lehetőségek mindenki számára adottak.. Az, hogy élnek, akarnak-e, tudnak-e élni vele, már teljesen más kérdés, amire azt mondom, hogy létezik.

2022. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha van egy alapbetegsége.
2022. febr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én elítélem az alkoholt... a bulizás és a tömegekkel való barátkozás nem a stílusom, én csöndben elvagyok otthon és nézem a sorozatot amit szeretek, illv dolgozok
2022. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 válaszoló de gondolom attól volt már párkapcsolatod meg barátaid
2022. márc. 3. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:
párkapcsolatom sose volt, barátaim, hát az egyik kollégámmal szoktam dumálni azt annyi, bár én alapból ilyen nevelést kaptam
2022. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!