Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmennétek így szülinapi...

Elmennétek így szülinapi buliba? Covid kérdés

Figyelt kérdés

Múlt szombaton a párom covid tesztje pozitív lett, az enyém negatív volt. Kedden már az enyém is pozitív volt. Ma az övé még mindig pozitív, de az enyém már negatív.

Ma lenne egy szülinapi buli. Én úgy gondolom, hogy egyedül már elmehetnék. Mit tennétek?


2022. márc. 19. 10:32
A kérdező szavazást indított:
Elmennék.
Otthon maradnék.
29 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy mennék.
2022. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2022. márc. 19. 10:38
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Párom nélkül nem mennék.
2022. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Én is ebben a helyzetben voltam, annyi hogy én nem bulizni hanem csoportos edzésre mentem .

Simán elmennék

2022. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
PCR vagy gyorstesztről van szó? Utóbbi sokszor álnegatív, abban nem bíznék.
2022. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Fertőzhetsz.


Meg nem ártana kímélned a szervezetedet és az immunrendszered is gyenge lehet.

Én 1 hétig voltam beteg és a második hét végén mozdultam ki utcára és boltba egyedül. Így láttam jónak.

2022. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Semmit se jelent negatív gyors
2022. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Most ezt találtam:

“Amennyiben az enyhe tünetekkel rendelkező igazolt COVID-19-fertőzött az elkülönítés 4. napján már láztalan, légúti tünetei megszűntek, akkor a tünetek kezdetétől számított 5. napon Ag-gyorstesztet végeztethet, és annak negatív eredménye esetén az elkülönítés feloldható.“

2022. márc. 19. 10:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tökömért kérdezel, ha pontosan tudod, hogy szarsz mindenkire, el fogsz menni?
2022. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen határidőket azért szabják, hogy a munkaerő lehető legkisebb része essen ki, bizonyos mértékű kockázat mellett. Erre azért van szükség, hogy nagyobb számú fertőzésszám mellett se álljanak le a cégek, mert mindenki otthon van.


Ha magánéletről van szó, szabadon választasz, akkor két hétig kerüld az emberekkel való találkozást. Nem halsz bele.

2022. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!