Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hány éves korotok óta van...

Hány éves korotok óta van festve a körmötök? Milyen színűre szoktátok festeni? (Én pink, lila, fehér, piros)

Figyelt kérdés

17/L vagyok és nekem már 8 éves korom óta mindig ki van festve.


Mondhatni olyan körömlakk függő vagyok ha nincs egy fél napig befestve akkor már szét szed az ideg...



2022. márc. 22. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
2022. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Istenem, hogy miért nem születtem én a te agyaddal kérdező. Esküszöm, nem rossz szándékból, de irigylem az ilyen embereket, mint te.
2022. márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Majd felnősz kérdező. Amikor majd háztartást kell vezetned, lesz nagyobb problémád is, mint a körömlakkozás.
2022. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban kezdtem el festeni. De nem volt mindig kifestve. Voltak időszakaim, amikor csak fényt, vagy nagyon halvány rózsaszínt tettem rá. Volt amikor a sötét színeket szerettem, szürke, fekete, bordó. Most már szinte mindig nude, néha szürke.
2022. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 éves korom körül festettem ki először, 17-18 éves koromig rendszeresen festve volt. Azóta párszor csinálok géllakkot magamnak, de mással egyáltalán nem festem. Sajnos a géllakkot is 5 nap alatt ledobja a körmöm magáról, a sima meg már a második napon elkezd peregni, úgyhogy inkább nem erőlködöm, mert ha nincs festve, még mindig igényesebb, mint ilyen egérrágta stílusban.
2022. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még sose festettem ki a körmöm🤷‍♂️ 18/f
2022. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
16 vagy 17, akkor határoztam el, hogy leszokom a körömrágásról és akkortól volt saját pénzem, amiből vettem lakkot. Azóta állandóan festve van, mert egyrészt anélkül letörik, másrészt még mindig rágnám, ha nem lenne rajta a lakk. Nekem se bír ki fél napot lakk nélkül de nekem azért, mert elég benyúlni a táskámba és már be is szakadt. Általában sötét színekkel vagy duokróm lakkokkal festem, amikor hosszú, akkor nyomdázok rá mintát is. Újabban rákaptam arra, hogy erősítő zselét ráköttetek 2-3 rétegben és arra teszem a sima lakkot, lazán kibírja 2 hétig, nem törik le és nem kell vele szarakodni.
2022. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 13-14 éves korom óta folyamatosan festve van, többnyire vörös, fekete, vagy sötétkék. De az utóbbi időben jobban rászoktam a világosabb színekre is, halványrózsaszín, világoskék stb :D Engem kifejezetten zavar ha nincsen kifestve.
2022. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20 eves koromban festettem ki eloszor. Azota rendszeresen festem (de 2 festes kozott mindig tartok altalaban tobb nap szunetet, es evente 1-2× elofordul, hogy par hetig egyaltalan nem festem)

26L

2022. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Az elozo vagyok, mindenfele szint hasznalok (kiveve talan lila es citromsarga), de a kedvencem a piros, rozsaszin es ezek arnyalatai
2022. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!