Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legjobb válasz a "te fiú...

Mi a legjobb válasz a "te fiú vagy lány vagy" kérdésre?

Figyelt kérdés

A kérdésem trnasz/nb testvéreimnek szól, akik szintén a hrt köztes időszakában vannak.


Van olyan válasz, amitől abbamaradnak az illetlen kérdések?



2022. ápr. 1. 18:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha fiú vagy akkor "fiú" a jó válasz, ha lány akkor pedig "lány"
2022. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem-binárisként ez nemopció.


Továbbá szépen megkérlek csak akkor válaszolj a kiírt kérdésre, ha jártas vagy témában. Köszönöm.

2022. ápr. 1. 18:20
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy "Nem-binárisként ez nem opció."
2022. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
“bináris vagyok”
2022. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

A transz embereknek van egy születési biológiai neme, meg egy megélt neme. Mivel a megélt nemnek érzi magát, mondja azt.

A nembináris meg mondja azt hogy nembináris.

Nem tűnik olyan bonyolultnak.

2022. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 SIDLER22 ***** válasza:
92%
Ha csak le akarod Őket rázni akkor mondjad azt amelyiknek leginkább kinézel.
2022. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
Te is bele tartozol kérdező. Te sem maradtál egyensúlyba. 🙂
2022. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 SIDLER22 ***** válasza:
42%

A kérdező talán kicsit sarkosan fogalmazott kedves 5-ös, de én megpróbálom egyszerűbben megfogalmazni.

Tudod amikor egy embrió megfogan akkor szoktak rendellenességek fellépni. Ilyen rendellenességek közé tartoznak például az egypetéjú ikrek. Vagy az autizmus. Vagy épp a nemi elváltozás legyen ez bármilyen. Ha egy női embrió a terhesség bizonyos időszakában kap egy nem várt tesztoszteron adagot akkor bizony a fejlődés további részében férfiakra jellemző vonások alakulhatnak ki. Mély hangja lesz, kisebb lesz a melle satöbbi. Ritkább esetekben még a hímvessző is fejlődésnek indul. Bár ez attól függ, hogy a terhesség melyik időszakában történt ez.


Véleményem szerint az emberek többségének a szexuális irányultságtól (vagyis a heteróktól) eltérő szexuális irányultság egy betegség. Egy jelenleg gyógyíthatatlan betegség. Ez nem azt jelenti, hogy utálni kell Őket (az autistákat sem utáljuk tudtommal) hanem amíg Ő így jól érzi magát addig el kell fogadni, hogy ilyen. A probléma ott kezdődik ha Ő erre büszke. Nem tudom miért lenne valaki büszke arra, hogy meleg vagy transzi. Nekem születésem óta van egy kisebb bőr fölösleg az ajkaim jobb szélén és mégsem vagyok rá büszke. Ott van azt kész. Nem foglalkozok vele.

2022. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd azt, hogy nem-bináris.
2022. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
A degenerált pont hogy te vagy xD
2022. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!