Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak beleképzelem?

Csak beleképzelem?

Figyelt kérdés
Ultem egy padon vártam valakit és jött egy csapat nálam fiatalabb lány, nem figyeltem rajuk mert másfele néztem nem hallottam őket aztán elem értek nem is néztek rám szerintem beszélgettek és mondta az egyik lány “h mert dagadt vagy” vagy ilyesmit de továbbra is mentek tovább nem nevettek nem néztek rám…gyerekkoromban duci voltam de azóta 57kg vagyok karcsú kategória és még nem szóltak meg hasonlóval gyerekkorom óta . De olyan volt mintha a másik lánynak mondana mert előre mentek meg nem is nevetett a többi lány vagy ilyenek. Elnézést ha hulye kerdes néha(elég ritkán) még előjönnek a gyerekkori sérelmeim. Paranoia hogy rólam beszélnek közben meg nem is😂
2022. ápr. 8. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
nem neked mondta
2022. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Igen, 100%, hogy paranoiás vagy. Gondolom az eszedbe se jutott, hogy az a csaj a másik csajnak mondhatta, akivel beszélgetett.


Miért gondolják sokan, hogy mindig ők vannak a középpontban?

2022. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
paranoia.
2022. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egymásközt beszélgettek és pont ezt mondta egyik a másiknak, amikor elhaladtak előtted és meghallottad.
2022. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem neked mondta
2022. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2,3 is megmondta. Én is csomószor beképzelek hasonlókat. Vannak ilyen emberek. És nem feltétlen a középpontba kerülés tehet róla. Én pl pont az ellenkezőjét akarom elérni.
2022. ápr. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Múltkor mellettem is elment valami háromfős csoport és pont amikor mellém értek, a beszélgetés ott tartott: "nagyképű majom" és tudtam, hogy nem nekem mondták.
2022. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!