Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tüneteim hasonlítanak a...

A tüneteim hasonlítanak a cukorbetegségére,pl.:folyton szomjas vagyok,nehezen gyógyulnak a sebeim,stb...A nagypapám volt cukorbeteg, tőle örökölhetem.Ha szólnék erről a szüleimnek, azt mondanák, hogy csak beleképzelem, meg ilyenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaorvost vagy a gyerekorvost kérd meg, hogy küldjön el terheléses cukor vizsgálatra.
2021. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

A patikában régen mértek vércukrot. Nem tudom, ez működik-e még.

Oda éhgyomorra kell menni reggel.

De a gyerekorvos is mér neked szívesen. Csak ne egyél előtte.

2021. okt. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is mondták méresd meg a vércukorszintedet és beszélj a szüleidel is ha szeretnék segíteni fognak neked.
2021. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rólam ma derült ki ,inzulint kell kapnom napi 4x ( nagyon magas volt 22,3) nyilván ez fog csökkenni. Ma már 2 beadtam saját magamnak. Egyáltalán nem vészes nem kell tőle felni. Viszont fontos hogy kezelve legyél mert nagyon alattomos betegség.Borzaszó kárt tud okozni a szervezetben ha nem kezelik. A strucc politika hibás..mindenképp menj orvoshoz. Egy idő után atlehet állni tablettákra.
2021. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!