Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma kiderült hogy a szüleimnek...

Ma kiderült hogy a szüleimnek vannak milliói a bankba. Nagyon rosszul érzem magamat miatta, valahogy nem örülök neki, más lehet örülne. Nekem nincs am zsebpénzem mert nem kapok. Több lent!?

Figyelt kérdés
Van bankártyám nekem is, azon is van nekem egy bizonyos összeg de a kártyám a szüleimnél van, nem használhatom csak ha ők oda adják. Akkor én csórónak számítok így nem?

2022. ápr. 8. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gyerekesen állsz a dolgokhoz, akkor jól teszik a szüleid, hogy nem tömnek tele zsebpénzzel.
2022. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a csóró akinek semmire sincs pénze,nincs fedél a feje fölött, nem tud mit enni.
2022. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

manapság a pár millió az nudli - muszáj hogy legyen ennyi tartaléka egy családnak, hogy ha beüt a krach, ne a küszöböt rágjátok... Valaki elveszíti az állását, v. hasonló... Nem is beszélve a nyugdíj-előtakarékosságról...


Az a pénz nem arra van, hogy a tini gyerekek elköltség ájfónra meg hetvenezres nájk cipőre...

2022. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Milliok. Noj fel, gyerek. A magyar forint olyan gyenge valuta, hogy nullak sorat irjak egy hodedli arahoz is. Ennyi penz egy semmire se jo nyugdij melle pl megtakaritas.
2022. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, neked mi közöd van amúgy ahhoz a pénzhez? A szüleidnek van egy minimális tartaléka, ami kb alap kéne hogy legyen, oszt itt nyekeregsz, hogy "jajj, van kártyám, rajta a szüleim pénzével, jajj miért nem költhetem arra amire akarom!?"

Én sose kaptam zsebpénzt, pedig belefért volna, mégis élek.🤷‍♂️

2022. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

... vagy esetleg pont a kerdező számara spórolnak h 20evesen ne puszta s.ggel kezdje a felnőtt életét..


Tuti vmi 12eves hőzöngő...

2022. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katona Dius ***** válasza:
100%
En a helyedben örülnék,hogy ha valamelyik szülőmmel történne valami, pl. elveszíti a munkahelyét,vagy megbetegszik hosszabb időre és nem tud dolgozni,akkor sem fogunk éhen halni. Én mindig is az a fajta voltam,aki szereti ha van B terv arra az esetre,ha beüt a szar. És én elég sokáig nem tudtam hogy anyueknak van e félretett pénze,így mindig aggódtam,ha valami nagyobb kiadás volt,öl elromlott a hűtő vagy a mosógép,vagy valamelyik hosszabban lebetegedett. Még középiskolás voltam,mikor anya ott hagyta a munkahelyét,mert mamámat gondozni kellett,de nem akartak otthonba adni. Én akkor mondtam,hogy akkor szépen elmegyek iskola mellett vagy helyett dolgozni. Kinevezték,hogy aranyos vagyok,de van tartalekuk, én figyeljek csak a tanulmanyaimra. És mióta én is el kezdtem dolgozni,nekem is mindig van annyi,amivel 2-3 hónapig kihuznam,ha valami történne.
2022. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!