Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha tényleg nagyon jóakaró,...

Ha tényleg nagyon jóakaró, támogató egy 36 éves ember, akkor az mihez kezdjen?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta szinte csak jókat teszek, gondolok, és sok jót akarok tenni, jó sok céllal, némi okossággal, jó kapcsolatokkal, kreatív gondolkozásmóddal, olykor nagyon nagy optimizmussal, pozitív hozzáállással a dolgokhoz.


Néha globálisan, néha országos szinten támadnak kreatív, és nagyon jó gondolataim, de ez kábé mind "hiába", hisz hiába jönnek jó ötletek, s szinte bármi jó, ha nincs megfelelő hallgotatottság, cselekedni akaró emberek, szintúgy jóakarók, mint én.


Szóval mihez kezdjek, hol vannak ilyen hozzám hasonlóan jóakarók, akik tudják, hogy minden jócselekedet, egy újabb jóhoz vezet, és ha ezt sokan, sokszor csináljuk, az egy idő után feltűnik az embereknek, és további jó élményeket eredményeznek.


Szóval hol, hova kéne jelentkezni, csatlakozni, ahova betársulhatnék akár "csak úgy", akár egyfajta összefogást képviselni?

Hogy minél több jó ötlet megvalósuljon, aminek csak hasznos következményei lennének?


Támogattam eddig tudásommal, s munkámmal zenészeket, zenekarokat, koncertek százait, rendezvényeket, filmeseket, tv csatornákat (még kezdetben), s még masszőr is vagyok (hogy jót okozzak, jó érzéseket teremtsek.

Ezek a kapcsolatok inkább a múlté, de elővehetők. De nem ők a megoldásom kulcsemberei (úgy érzem).

A családom nagy része országos nagy sztár, közismert, közkedvelt személyek, heti több koncertekkel.

De én szinte mindenben látom/megtalálom a jót.

Hova/kihez/kikhez jelentkezzek?



2022. ápr. 11. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Juhász Zolit keresd a Frászbúkon.
2022. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!