Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Osztálytalálkozót melyik...

Osztálytalálkozót melyik hónapban szokás tartani?

Figyelt kérdés
Idén lesz, hogy 5 éve érettségiztünk, most először szerveznénk osztálytalálkozót. Én eddig abban a hitben voltam, hogy azt május-június környékén szokás tartani, amikor az érettségi volt, de többen mondják, hogy azt augusztus-szeptember környékén szokás tartani. Van erre valamilye íratlan szabály, hogy mikor van?

2022. ápr. 13. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is idén van, és május-júniusra szervezik.
2022. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nincs. Mi pl. decemberben tartottuk, pedig szerintem a létező leglogikátlanabb olyankor, de úgy alakult.
2022. ápr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ilyen szabály. Érdemes ősszel tartani, mert könnyebb megszervezni, addigra mindenki kinyaralja magát.
2022. ápr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály. Jó időben szokás tartani, de a nyári szabadságolásokat meg célszerű kikerülni.
2022. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!