Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol, hogyan építsek kapcsolato...

Hol, hogyan építsek kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok egy vidéki egyetemen. Nem vagyunk túl sokan, kb mindenki ismer mindenkit legalább látásból. Nem dolgozom egyetem mellett és az órarendem nem is engedi.

Hol és hogyan tudnék kapcsolatokat építeni? Itt gyakorin is rengetegszer olvasom hogy fontos a kapcsolatok építése meg hogy ennyi idősen fontos hogy jó kapcsolatokra tegyünk szert amik jól jönnek majd később. Na de hol érdemes? A nagyobb egyetemeken vannak szakkollégiumok, nálunk nincs ilyen na meg nem is vagyunk olyan sokan. Milyen lehetőségek vannak?



2022. ápr. 18. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

"Vidéki egyetem"

Eltudom képzelni mennyire vidék... Talán Pécs? 150k a lakosság ember.

2022. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Zalaegerszeg?

Képezd magad és akkor egyetem után konnyebb lesz. Beszelj jol nyelvet, érts olyan dokgokhoz is amihez onszorgalom kell. Én se dolgoztam egyetem mellett, de képeztem magam És nem volt gondom az elhelyezkedéssel. (Egy Közgazdász)

2022. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az egyetemen. Akik most oda járnak mind azon a területen fognak dolgozni mint te. Jelölgess be szépen mindenkit.
2022. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 jól elbeszélgettél magaddal, nem, nem Pécsről van szó. Nem is céloztam rá, de örülök hogy volt min puffogni. Egy sokkal kisebb egyetemről van szó.


#2 Nem Zalaegerszeg, de egy nagyon hasonló kaliberű városról van szó. Igyekszem képezni magam, de azért jó lenne kapcsolatokat is kötni.


#3 Bejelölgettem egész sok embert meg ismerkedtem, de kis egyetem lévén korlátozottak a lehetőségeim.

2022. ápr. 18. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Mondd már azt a nagyon vidéki egyetemet melyik...
2022. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, hogy miért nem írod le az egyetem nevét... Még a végén jelentkezne privátban valaki arról az egyetemről, és megismerkedhetnétek. Fú de rossz lenne!
2022. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, ki kell hogy ábrándítsalak, sajnos karrierszempontból k...a kevés az, hogyha bejelölgetsz valakit a fácsén vagy a linkedinen.
2022. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj rá Szájerre, hogy "dugunk?" és egyből beindul a karriered. - Neki sok ismerőse van, aki boldogan tenne ilyen apróbb szívességeket.
2022. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!