Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan építsek ki a helyzethez...

Hogyan építsek ki a helyzethez képest normális kapcsolatot a párom exével? (miattam váltak)

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy barátnők legyünk, csak azt szeretném, hogy ne kapjon dührohamot amint meglát és ne üvöltözzön, mert ez nem pont megnyugtató a gyerekeknek.

Én próbáltam vele beszélgetést kezdeményezni, hogy tisztázni tudjuk a helyzetet, de minden ilyen próbálkozásomat elutasította.

A gyerekeknek folyamatosan minket, az apjukat és engem szid és nem veszi észre, hogy ezzel tönkreteszi a kapcsolatukat. A gyerekek már nem szívesen vannak vele, mert semmi más téma nem érdekli, nem is figyel rájuk, csak mondja a magáét.

Mivel tudnám rávenni, hogy legalább átgondolja a dolgokat? A gyerekek miatt jó lenne, ha nem lenne állandóan idegbeteg.


2015. okt. 28. 11:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon aggódsz a gyerekek lelkiálkapota miatt? Akkor is gondoltál rájuk, amikor először randevúztál, először csókolóztál, először együtt háltál az apjukkal? Eszedbe jutott, hogy minden veled töltött, titokban átszeretkezett órát a családjától, a kicsiktől veszitek el? Elmész te a... valahová, ezzel az álszent kérdéssel.
2015. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%

Sehogy,ne próbálj közeledni,mert csak rontasz a helyzeteden.

A gyerekekkel bánj jól,nyald ki a seggüket is,akkor majd ők feléd fordulnak és ez TALÁN hat az anyukra is.

2015. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%

1.


Te szent vagy,ugye?


Ja nem,téged is dobtak,igaz?

2015. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%

Mit csodálkozol? Tönkretettél egy családot és a földbe döngöltél egy nőt és anyát. Még barátkozni akarsz vele? Inkább takarodj a hadznált pasiddal minél messzebbre tőlük!

Remélem egyszer az új szerzeményed téged is lecserél másra és akkor majd tudni fogod mit tettél azzal a szerencsétlen asszonnyal!

2015. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén kérdezem: miért kell bármilyen kapcsolatot kialakítanod vele?

Én is "elhagyott asszony" vagyok, az exem egyetlen új barátnőjével sem volt kapcsolatom. A gyerekeket én vagy az exem vittük láthatásra, a velük kapcsolatos dolgokat nyilván az exemmel beszéltem meg. Az, hogy láthatás alatt mit csinálnak, milyen programjuk van, az rájuk tartozik. A gyerekek persze mesélnek, de gondolom mesélnek ott is az itthoni dolgokról.

2015. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Te a helyében nem kapnál dührohamot?
2015. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

A gyerekekkel nagyon jó a kapcsolatom, ez sem jó pont az anyjuk szemében. Már ezért is összeveszett velük.

Ő már nem viszi el őket láthatáskor, mert nem akarna vele menni. Heti 1* ő jön át délután és leül velük játszani, esetleg lemegyünk a szomszédos játszótérre (a kicsi nélkülem nem hajlandó vele menni). Ilyenkor a párom még nincs itthon.

Mint írtam is, nem barátnői kapcsolatot szeretnék vele, csak azt, hogy legalább a gyerekek előtt kulturáltan viselkedjen.

2015. okt. 28. 12:14
 8/33 anonim ***** válasza:
66%
Hagyd békén ezt az embert, tönkrement az élete részben miattad is. Ember nincs aki ilyen helyzetben higgadt tudna maradni, csoda hogy még nem verte szét a fejed. Hagyd békén a nőt, neki minden ilyen kísérleted egy újabb tőrdöfés.
2015. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%

Nyilván anyuka tökéletes anya, feleség volt.

Aha. Csak a gyerekei (akik általában baromi lojálisak) nem akarnak vele lenni.

Példa ismerősi körből:

anyuka szült kettőt, aztán letette a pici fenekét.

Apa folyton túlórázott, hogy eltartsa, emellett kivette bőven a részét a háztartásból.

Anya meg a tévé-számítógép előtt punnyadt.

Szec persze semmi, a kicsi nagycsoportos óvodás volt, mikor anyu dolgozni ment.

Aztán mikor apa megelégelte és boldog lett mással, anyunak állt feljebb.

Osztott felügyelet lett volna, de a gyerkőcök sírógörcsöt kaptak, ha anyjukhoz kellett menniük.

2015. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd őt békén. Majd megmutatod, hogy kell ezt csinálni, amikor te leszel ex.
2015. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!