Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lepődik meg sok ember...

Miért lepődik meg sok ember azon, amikor a munkahelyen megmondom nekik hogy nem azért mentem oda hogy kapcsolatokat építsek?

Figyelt kérdés

lassan 3 hónapja leszek itt, egy gyárról van szó, összeszokott dolgozókról van szó, akik mindig együtt esznek, cigiznek, beszélgetnek.


Én 21 évesként távolról kerülöm őket, mert ellenszenvesek és utálatos emberek, senkihez nem szólok csak a munkával kapcsolatban kérdezek, az meg egyre ritkább.


Megkérdezte az egyik csávó hogy miért nem vagyok velük, mondtam neki hogy a való életben nem ilyen emberek vannak az ismeretségembe, és nem az én társaságom ez.


Köszönni sem szoktam nekik, ők kezdeményeznek

21F


2014. jún. 17. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is igy vok ezel.és még ök mondják rám "magamnak valo vagyok"

De ha nem tudok miröl beszélgetni velük akkor minek erőltesem..

2014. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Azért köszönj mert bunkóságnak számít. És ne légy ilyen elutasító, ha nem akarsz nem kell velük össze barátkozni de pár szó sosem árt.

Igazából te tudod de ne utáljanak meg emiatt.

2014. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én betudnék illeszkedni mert nagy dumás vagyok, csak nem szándékozom átesni a ló túloldalára nehogy azt higgyék beadtam a derekam.
2014. jún. 17. 22:13
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem a te korosztályos,de ne legyél bunkó,mivel tanulhatsz tőlük,és te is ilyen leszel x év múlva.
2014. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
2-es vagyok: mondom nem kell össze barátkozni meg jópofizni. Inkább csak pár szó néha napján. Ha nem is érdekel attól még rossz ha megutálnak. És a mosoly is számít.
2014. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy megutáljanak és szívassanak, akkor jó úton haladsz. Legalább mosolyogj, vagy valami:D
2014. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jópofizni, de a nem köszönés bunkóság, azért bunkó se legyél szerintem.
2014. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, nem jó bunkózni azokkal, akikkel egész nap össze vagy zárva.

Azt meg elég képmutatásnak tartom, hogy még csak oda sem köszönsz nekik, de ha segítségre van szükséged azért odakuncsorogsz.

2014. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Ritka nagy paraszt lehetsz. Én is dolgoztam gyárban is, pedig egyetemre járok, teljesen más körökben mozgok, mégsem voltam senkivel lekezelő, bár ahogy láttam ők ehhez szoktak hozzá, és kicsit úgy voltak hogy na hülye egyetemista. Mégsem voltam bunkó, köszöntem, elbeszélgettem velük, és a végén egész megkedveltek. Pedig én elég magamnak való vagyok, de direktbe bunkózni felesleges.
2014. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne köszönj, és ne mutasd jelét semmilyen érzelemnek, fitoktasd az erődet és a fájdalom küszöbödet. Ha wc-re mész mindig hugyozz a vízbe, hogy hallják ki a domináns férfi, ha dolgozik ott valami fiatal csaj akkor csináld meg, ott helyben a gyárban.


Egyszerűen meg kell mutatnod nekik, hogy veled nem lehet baszakodni

2014. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!