Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek sèrtő egy ügyfèlsz...

Szerintetek sèrtő egy ügyfèlszolgálatos nőt,aki fel bosszant nagyon de nem akarunk trágár egyèbb csúnyát mondani rá,csak annyit. "Te,vagy Maga egy igencsak nagy teljesîtmènyű,membrános búvár szivattyú!"???

Figyelt kérdés
Egyik haverom mesèlte hogy a mostani MVM ( volt ELMŰ) Ügyfèlszolgálati irodában volt intèzni valója,ès az egyik ügyfèlszolgálatos csaj nagyon fel bosszantotta. Mivel nem Qrvázhatta le,mert becsület sèrtő,nem sèrthette meg egyèbb trágár szavakka,nem anyázhatott neki ezèrt azt mondta az ügyintèző csajnak hogy "Te,vagyis Maga! Maga egy igencsak nagy teljesîtmènyű membrános búvár szivattyú!" Aztán kiderült hogy az ügyfeles csaj vizi sportot űz,îgy nagyon meg sèrtődött,ès a Biztonsági Őrökkel ki hajitotta a haverom. Máskor a Vodafonnál egy szintèn ügyfeles csajt robot porszîvónak nevezett,ott is ki vezettèk a Bizti Boyok. Pedig semmi obszcèn,vagy trágár jelzőt szavat nem mondott. Nem átkozódott nem káromkodott. De gondolom az ügyfèlszolgálatos csajnak ez îgy is elèg sèrtő volt,gondolom èn.Amint dolgoztam Call Centernèl,ès ott aztán minden fèlèt le kellett nyelni! Ezèrt hagytam ott,azt a munka helyet! Manapság egy hipermarket pènztárosnak,vagy egy Buszsofőrnek is mennyi minden sèrtő,alázó átkozó szavakat le kell nyelnie. Sajnos. A Busz sofőr mèg ha anyáznak neki,mèg azt is higgadtan tűrnie kell. Pedig minden foglalkozás,hivatás tiszteletet,ès nem sèrtèst èrdemelne. Velem is volt hogy nem is akartam megsèrteni valakit,mègis sîrva fakadt,olyat mondtam neki. Pedig egyáltalán nem szeretek meg bántani senkit.
2022. ápr. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sértő, mert átmegy egy határon, személyeskedésbe a személytelen ügyintézés, így tök mindegy mi a konkrét szóhasználat, támadó jelleget ölt. Én nem csodálkozom, hogy kikísértették a barátodat.
2022. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szóval ez burkóltan sèrtő,szemèlyeskedő ès megalázó pejoratîv.Pláne,ha egy nőnek mondják! Egy kövèr nagy darab ember sem örülne ha azt mondanák rá,hogy (dömper,betonkeverő autó,vagy traktor,Stb.) Amint Èn edző (GYM) teremben dolgozom. Hol büfès,hol recepciós kènt. Egyszer egy Tini srácra,aki olyan szállkásra gyúrta magát hogy irigylèsre mèltó kockás a hasa,egy nagy darab,ám izmos de kissè pocakos idősebb sportoló,azt mondta a szállkás srácra (Szerintem irigysègből) hogy "Te Srác! Úgy nèzel ki,mint egy règi Nokia 32/10-es nyomógombos Mobiltelefon" Aztán a 55-kilós 178-centis szállkás 18-èves srác,akkorát be mosott a 140-kilós kèt mèteres súly emelő 35-èves fèrfinak hogy a Mentő vitte el! 🤣🤣 Meg az egyik Erobikos Jogázós csajnak az orrára azt mondta,hogy úgy nèz ki,mint "Egy nagy piros Pánikgomb" Na attól is olyat kapott. Azóta mèg nekem is előre köszön,pedig èn kis vèkony srác vagyok ès nem bántottam. De azóta nagyon meg válogatja,hogy kire mit mond,ès milyen hasonlatokat mond emberekre. Igaz,azóta már csak Shaket iszik,mivel csak kèt foga maradt,azt is fáj neki. Ès elkezdett diètázni,ès Ő is szállkásît. Ez itt egy edzőterem,nem köpködő kèsdobáló alja kocsma! Ezt mondom mindig a másikat burkoltan sèrtegető vendègeknek.
2022. ápr. 19. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is az a lényeg, hogy konkrétan MIT mondott, hanem hogy rá, mint személyre mondta.
2022. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!