Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor és hol szokott lenni...

Mikor és hol szokott lenni Budapesten olyan buli, ami kifejezetten ismerkedős?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy adott színű karszalaggal jelzed azt, hogy szingli vagy, vagy párod van. Pár éve voltak ilyenek, de jó ideje nem láttam ilyet. Olyan is szokott lenni, hogy mindenkivel 10 perced van, vagy 5 perced és váltani kell a beszélgetőpartnered.

2022. ápr. 19. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
helo, az asszem a rapid randi, másik, hogy most covid vot egy ideig, lehet azért nem tartopttak, ha eddig rendszeresen voltak
2022. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen karszalagos bulin én voltam egyszer,mennék még de nem találok én se.
2022. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Mind ismerkedos. Mindenkinismerkedni megy kb.


Felnottkent tudnod kell ertelmezni,h az illeto akar-e veled tancolni beszelgetni.

2022. ápr. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: de nem fogok elmenni egy buliba úgy, hogy nem ismerek senkit, mert oda csapatban megy az ember általában. Persze akinek jó kiállása van, beszél egy csomót és magas, az megteheti. Valószínűleg őt nem fogják elküldeni, ha becsatlakozik egy 2-3 fős társaságba ott a buliban. De másokat kinéznének.
2022. ápr. 20. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rapid Randi most is van. Én voltam is nem túl rég, és majdnem sikerült is.
2022. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!