Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bárki tud olyan helyeket...

Bárki tud olyan helyeket Budapesten, ahol az emberek kifejezetten ismerkedés/alkalmi kapcsolat keresése céljából szoktak menni és nem csak "szórakozásból" ?

Figyelt kérdés

Sokan azt írják, hogy a legtöbb helyen találkozni ilyen emberekkel.


De ennek ellenére én azt látom, hogy egy csomó helyre szinte kivétel nélkül olyan nők mennek, akik mind már foglaltak és van pasijuk/élettársuk. Azaz tényleg csak szórakozni mennek. Alig találkozni olyan nővel (kb ezerből egy) aki kifejezetten alkalmi vagy társkeresés céljából menne. Sokszor amikor úgy is tűnik, akkor is kiderül, hogy csak hódolókat gyűjt, de igazából semmi nem történik, mindössze csak élvezi más férfiak figyelmét.


De tudtok olyan helyet, ahol zömében tényleg ismerkedni vagy hasonló jelleggel mennek? (és lehetőleg heterók, azaz olyan helyek, ahol meleg férfiak ismerkednének velem, nem különösebben érdekel)



2021. szept. 24. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Nem létezik ilyen hely, add fel
Én ismerkednék veled (meleg férfi vagyok)
Van ilyen, kommentben vagy privátban leírom
Nő vagyok, inkább meghalnék mintsem privátban kezdeményezzek (így hozzászólni sem fogok)
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim válasza:
Na most bocs a hozzászólásért, de te most nőkkel szeretnél ismerkedni, vagy meleg férfiakkal, mert akkor te biszexuális vagy.
2021. szept. 24. 22:09
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


El kellett volna olvasni a kérdést. 😐

Nőkkel és heteró férfi vagyok.

2021. szept. 24. 22:19
 3/15 anonim válasza:
Morrisons 2-ben ahányszor jártam, mindig tele volt olyan lányokkal, akik azt hitték, ott és akkor fognak bepasizni.
2021. szept. 24. 23:18
 4/15 anonim válasza:

Nálam alkalmi kapcsolat teljesen ki van zárva! Ismerkedés sem elsősorban szexuális céllal.


Kérdező! Tarts valamilyen kutyát, mert kutyasétáltatás közben is elég jó eséllyel lehet ismerkedni - szerintem.


Ezenkívül még munkahelyeken lehet ismerkedni és sportolás közben. Talán még orvosi rendelőben is, kórházi osztályos kezelés ideje alatt is. Szórakozóhelyek már megszűntek.


Én legalábbis nem járok bulihelyekre - "kiöregedtem" szerintem. Elmennék színházba, moziba, de leginkább könyvtárba.


Tudom, hogy egyház- és vallásellenesek legtöbben ezen az oldalon, de én már majdnem kétszer férjhez mentem templomi ismeretség által. (Az egyik "kérő" római katolikus pap lett volna, de mégsem jött össze.)


Esetleg még apácákat is kereshetsz kolostorokban, de nem hinném, hogy olyan sok fiatal apáca lenne manapság, de hát ki tudja...


Szabad megkérdezni, hány éves vagy Kérdező?

2021. szept. 25. 06:09
 5/15 anonim válasza:
Swinger klubok, szexmozik.
2021. szept. 25. 06:13
 6/15 anonim válasza:

#4

"Az egyik "kérő" római katolikus pap lett volna, de mégsem jött össze." - nem volt kicsit sok a Keresztanyu sorozatból?

2021. szept. 25. 06:25
 7/15 anonim válasza:

4-es válaszoló: igen, van ilyen hogy elkezd vonzódni beszélgetés közben a lelki gondozó. Ő is emberből, hús-vér férfiból van!


(Akart egy puszit meg ölelést adni, csak éppen elhúzódtam tőle meglepetten.)


Karácsonyi ajándékot vittem neki 2010. december 14.-én. Egy jó ideig 260 km voltunk egymástól, de újra visszahelyezték a környéki templomba tavaly. Viszont azt mondta, hogy most már csak ritkán keressem meg.


A másik egyházi ismeretség pedig a túl sok konfliktus miatt taszított el végleg. Most éppen nyugvóponton vagyunk, jó barátságban.


Meg egyébként is van neki párkapcsolata, csak nem volt hajlandó bevallani az illető sokáig. Élvezte a hiábavaló rajongásomat, amíg nagy nehezen ki nem derült, hogy foglalt a szíve.

2021. szept. 25. 06:32
 8/15 anonim válasza:

Barhol lehet ismerkedni. Az alapfeltetel hogy vonzo legyel a masik fel szamara. Ha valahol visszautasitanak, akkor az nem a szemelyed ellen szol, csak nem tetszel a masiknak.


Eszre kene venned, hogy Kik azok, akiknel a szabad a palya, nem csak celtalanul esz nelkul ahogy esik ugy puffan alapon probalkozni es akkor latnad, hogy kikhez mehetsz oda.


Ha meg senki sem ad jelet, akkor kicsit dolgozz magadon.

2021. szept. 25. 06:53
 9/15 anonim válasza:
#7 Ez számomra meglehetősen fura, egyik se hangzik úgy, mintha tényleg megkérték volna a kezedet.
2021. szept. 25. 06:57
 10/15 anonim válasza:

Elozo kommentemhez egy kis pelda: Engem sosem neztek meg a nok, nem voltam vonzo nekik, ami teljesen ertheto volt 123 kg-os igenytelen hajtengerkent. Most mar nemsokara a 93 kg-ot taposom, jo formaban vagyok, stilusosabb ruhakat tudok hordani, de az oltozetet leszamitva is 2 tok ronda eezo ruhaban azt vettem eszre a konditeremben, hogy nagyon gyakran nez engem egy lany. Tavozasomkor epp az oltozo mellett pihent es akkor is jo melyen belenezett a szemembe, szoval siman leszolithattam volna. Pedig a konditerem nem egy olyan hely, ahova ismerkedni jarnak az emberek.


Szo szerint barhol radtalalhatna a szerelem, ha felkelted valaki erdeklodeset es tudod, hogy lehet nala kezdemenyezni. Ha rad sem nez egy no, akkor nyilvan nem kivancsi rad, felesleges probalkozni nalad, de ez helytol fuggetlen. Ha lennenek kifejezetten ismerkedos helyek, akkor is lennenek nok, akiknek fel sem tunnel, szoval akkor a helyet hibaztatnad?

2021. szept. 25. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!