Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak olyan helyek Budapesten...

Vannak olyan helyek Budapesten, ahova kifejezetten azért jártok, mert az ottani vendégkör fogékony az ismerkedésre idegenekkel? Esetleg lehet beszélgetni komolyabb témákról baráti alapon és nem zárkóznak el az emberek, ha hozzájuk szóltok?

Figyelt kérdés
Nem egyszerű kávézóra gondolok, ahol azonnal úgy értelmezik a közeledést, hogy társkeresési céllal megyek oda. Hanem ahova, eleve azért mennek az emberek, hogy új ismertséget gyűjtsenek.
2022. febr. 23. 14:56
 1/6 anonim válasza:
Menj rapid randira,én is akartam csak nehéz bekerülni.
2022. febr. 23. 15:41
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem randipartnert keresek, hanem értelmes felnőtt társaságot. Olyanokat, akik tudnak egy kérdést értelmezni és esetleg az instára lőtt seggfotóikon kívül másról is beszélni.
2022. febr. 23. 15:53
 3/6 anonim válasza:
Már most birlak de F vagyok, ha akarsz haverkodni nyitott vagyok :D
2022. febr. 23. 16:53
 4/6 anonim válasza:

1!

Miért nehéz bekerülni rapid randira?

2022. febr. 23. 17:06
 5/6 anonim válasza:

Jaj, de jó!!! Kapcsolati tőke kiépítése!!! Én nagyon támogatom ezt az ötletet kérdező!!! Szuper így leírva!!!


Na végre, egy ÉRTELMES kérdés ezen az oldalon. Kész felüdülés volt olvasni.


Földrajzilag merrefelé lenne ez a gyülekezés? A kávézó is nagyon jó ötlet.

2022. febr. 24. 01:59
 6/6 anonim válasza:
Ja, bocsánat, most olvastam, hogy Budapestről van szó. Kissé figyelmetlen voltam, az éjszaka közepén vagyunk.
2022. febr. 24. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!