Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiányzik az a hely,...

Miért hiányzik az a hely, ahol nem is voltam soha?

Figyelt kérdés

Nem is vagyok biztos abban hogy létezik. De hiányzik az összes ilyen úgymond backroomos képeken látszó hely. Pláne a kis ház. A színek. Mintha az egész kiskorom lenne. Szinte biztos vagyok benne hogy az a világ összeköttetésben van a babakorral. És az álmokkal is.

Nagyon hülyén érzem magam ez miatt az egész miatt, és hülyének is néznek. Lehet igazuk van.

De tudni szeretném hogy van e még valaki aki így van, vagy hülye, ha így jobban tetszik.



2022. ápr. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem voltál valahol, akkor nem hiányzik, maximum vágysz oda. És hogy miért? Nyilván van benne valami, ami tetszik.
2022. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez elég ész szerű válasz
2022. ápr. 22. 20:15
 3/4 AlveroHUN válasza:
Nekem is van ilyen és régebben sokat álmodtam róla de tudom hogy nem létezik. Ház kert színek, emberek néhány apró részlet maradt meg belőle.
2022. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 igen és azok a torz hangok amik megmaradnak és egyszer tök happy aztán érzed hogy baj lesz, a torz hangokkal
2022. máj. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!