Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt életed legjobb bulija?...

Mi volt életed legjobb bulija? 20F

Figyelt kérdés

Amiben a legjobban érezted magad és "tartalmas" volt vagyis sokáig tartott, szóval nem maga az ivás volt a lényeg max eszköz a hangulathoz.

Lehet a kisebb baráti sütögetésektől, házibulikon át az egyetemi bulikig, igazából minden ember történetét szívesen meghallgatnám.

Ami érdekelne még, hogy hány éves voltál akkor?


2022. ápr. 29. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
én itt a gyakorin élek, és az a legjobb buli, mikor egy troll kérdést trollkodnak meg a válaszadók.
2022. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok :D
2022. ápr. 29. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyári tánctáborokban (edzőtábor) az esti bulik. Olyan, mint egy minifesztivál, mindig vannak fellépő dj-k/zenekarok, de az egész társaság iszonyú családias, nagyon jó a hangulat, mindenki elfogad mindenkit, beindulnak a kis “táncpárbajok”, tematikus bulik is vannak (ahol beöltözünk). Ilyenkor mindig annyira boldog vagyok, mint sehol máshol, azokkal az emberekkel, akiket a legjobban szeretek, miközben közösen azt csináljuk, amit mindannyian a legjobban szeretünk (tánc).
2022. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tokajban voltunk a barátnőmmel a hegyalja fesztiválon.

Én voltam 16 ő 21.

Délután 2 volt, koncertek még semmi, sétáltunk a hídon, elkezdett szakadni az eső. Beszaladtunk az első kocsmába ahol üvöltött a zenegépből a Slipknot.

Az asztalon rázta a haját két 30 körüli pasi. Magukhoz invitáltak. Az asztalon tomboltunk és táncoltunk órákig.

Szét locsoltuk a pezsgőt, énekeltünk, hatalmas buli kerekedett ott. Rengetegen össze gyűltek körülöttünk.

Mire kimentunk késő délután a kocsmából már az eső is elállt és kisütött a nap. Ez oltári jó élmény volt.

Aztán voltunk Hajdunánáson motoros- rock fesztiválon.

Kb 17 éves voltam.

A fesztivállal szemben volt a strand.

Késő éjjel a fesztivál biztonsági őreivel szöktünk be strandra fürdeni.

1 órával később vett észre csak minket a biztonsági őr a strandon mi meg rohantunk ki és másztunk át a kerítésen 😅 persze én felakadtam és át estem rajta bele a bokorba😅

24 voltam amikor pultos voltam egy kocsmában, ott minden nap szinte ,zárás után zártkörű bulikat tartottam a barátaimmal, azok is szuper esték voltak.

Napestig tudnám sorolni igazából az élményeket olyan sok van 😅

29/N

2022. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. minden héten azt gondolom, ezt volt életem legjobb bulija, de mindig lesz jobb :DDDD

amúgy a nyaralásos bulik a legjobbak sztem, mert ott egy hétig egyfolytában történik vmi emlékezetes.

2022. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!