Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt itt a Gyakorin vagy az...

Volt itt a Gyakorin vagy az Interneten, hogy leveleztetek valakivel és kiderült, hogy az illető lelkileg labilis ember? Mióta beszélgettetek amikor ez az énje előjött belőle? Fokozatosan jött elő vagy hirtelen? Mit tettetek, amikor ez kiderült?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Valaki tanácsot kért gázpisztoly viselési engedély kiváltásával kapcsolatban. Egy idő után elkezdte kifejteni, hogy voltaképpen neki nem is kell gázpisztoly, mert bárkit meg tudna ölni puszta kézzel, majd leírta részletesen is.

Blokk.

2022. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Én vagyok az. Nem csinálok semmit, csak a fejem robban fel.
2022. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen megtalálom az ilyeneket. Először normálisan ellevelezgetek velük, aztán általában, ha mutatunk egymásnak képet, vagy átmegyünk másik platformra elkezdenek "behülyülni" az emberek.
2022. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nagyon sokan vannak, akik ilyenek, mindkét nemre vonatkozóan. Hamar ignoráljuk egymást. A képküldés rendszerint mindig K.O.-val végződik.
2022. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Tudod hogy volt ma is. Csak hülyeségeket írtál.
2022. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nagyon rendes volt velem, nem jött elő az az énje.
2022. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Én több olyan emberrel is beszélgettem akinek mentális problémája volt.Pl. depresszió, pánikbetegség, vagy szociális fóbia. Igazából már az elején kiderültek ezek a problémák.Sokan szégyellik ezeket a dolgokat, mert a társadalom nagyrészt elítéli a mentális gondokkal küzdőket.Sokszor viszont szeretik kiadni magukból ezeket a problémákat, és "rázúdítani" a másikra, csak hogy a másik tisztán lássa a dolgokat, és derüljön ki hogy elfogadja vagy sem.Amolyan megkönnyebbülés végett.

Azért a mai modern életvitelnek köszönhetően az emberek tudtok nélkül küzdenek különféle mentális betegségekkel.Mindenkinek megvan a maga baja, és a maga hülyesége.De akire hivatalosan is rá van mondva, az meg van bélyegezve.És lelkileg ez csak súlyosbítja a helyzetet.

Több mentális problémával küzdővel is beszélgettem.Ha egy kicsit jobban megismeri az ember őket, rájön hogy ugyanolyan mint bárki más, ha nem normálisabb.A különbséget inkább ott tapasztaltam hogy ember és ember közt is van különbség.Aminek semmi köze a mentális betegségéhez.

2022. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Párkapcsolatot keresve valakivel ismerkedtem. Adtam a dolognak 1-2 napot, de valami miatt nem éreztem, hogy ezzel az illetővel én összeillenék, ezért finoman leépítettem, mire patáliát csapott. Fogalmam sincs mi volt a célja, mert minden mondata másról szólt és örjöngött. Ijesztő volt.


Másik illető párkeresés során hamar furcsává vált, szóval próbáltam leépíteni, de nem engedte. Aztán olyanokat írt nekem, hogy nem is kell engem megismernie, mert a testem elég, arról fantáziálgat, az meg nem érdekli mi van a fejemben és gondoltam, így építem le. Kiborulást színleltem és mint egy hisztis kamasz elkezdtem örjöngeni, hogy hogy mert ilyet mondani rólam. Azonnal elmenekült. :D

2022. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
8# meg másokkal is volt problémád úgy tudom. Te vagy a probléma
2022. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
9, Igen, pontosan. :) Én vagyok a bús királylány akit elrabolt a sárkány, csak hull, csak úgy hull a könnyem, senki sincs, aki megmentsen.
2022. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!