Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az iskolában rajtam kívül...

Az iskolában rajtam kívül senki nem szeretne lejönni szünetre, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az, hogy hívogatom őket nem jön be, sőt, egy idő után idegesítő lesz. Voltam már lent egyedül, viszont senkihez nem tudtam odamenni, ezért kínosan álldogálltam. Szerintetek erre van valamilyen megoldás, mihez kéne kezdjek?

2022. máj. 2. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
De szar lehet neked hogy ez a legnagyobb problémád :/
2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Hova 'lemenni'? Miről van szó?
2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem akarnak veled barátkozni
2022. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjél oda valakihez csak azért is. Így lehet új ismeretségeket kötni.
2022. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amugy mit takar a lent? Friss levego par meter betonon? Zold? Van mire leulni? Csakazertis mennek, es olvasgatnek.
2022. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vagytok ilyen rosszindulatúak? Irigykedtek hogy titeket nem hív senki? (savanyú a szőlő? haha)


Hosszú lesz a nyár, haverkodj másokkal is. Lehet találsz valakit aki elmegy veled.

2022. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy “lejönni”?
2022. máj. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
uuf, bocsánat, nem fogalmaztam meg rendesen. A "lent" az udvart takarja. Köszönöm szépen a rendes válaszokat!
2022. máj. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!