Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nyáron milyen jó szórakozási...

Nyáron milyen jó szórakozási lehetőségek vannak, ahol lehet új embereket megismerni, baráti közösséget alakítani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy zenei fesztiválos, koncertre járós típus sajnos, úgyhogy ezek nekem kilőve.

Amíg gyerek és tini voltam, tök jó nyári táborok voltak szervezve nekünk, amíg verseny sportoltam jártam edzőtáborokba és jó kis közösségek jöttek létre.

Felnőttként már nincs ilyen lehetőség, vagy ha lenne is, tuti ivászat lenne belőle és alkalmi szex ha ottalvos program. És már abbahagytam a versenysportot.

Milyen programokat ismertek? Akar ilyen turazosra is gondolok, de a kultúra és a gasztronómia is erdekel.

Ja és 21 vagyok, ez azért fontos, mert a huszonéves korosztályból szeretnek új embereket megismerni.



2022. máj. 5. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. csoportos utazás?
2022. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És konkrétat tudsz ajánlani?
2022. máj. 5. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
turatars.com működik még?
2022. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csoportos utazást én nem ajánlom. Sok esetben idősebbek mennek ilyenekre illetve ha mennek is fiatalok akkor általában párral vagy barátokkal, nem ismerkedési céllal.

Facebook csoportokat ajánlom (akár ha van környéked-beli) bár vannak normálisabb ismerkedős csoportok is, ahol sokszor adott környékre szűrten ismerkednének, így lehetőséged van hozzád közel élőkkel megismerkedni.

Ki lehet posztolni, hogy milyen programok érdekelnek milyen környéken és akkor biztosan ír 1-2 ember, aki hasonló korú és érdeklődésű.

2022. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?


[link]

2022. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!