Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet ez lett volna életem...

Lehet ez lett volna életem lehetősége, erre nem elcsesztem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. Szóval egy fiúról van szó, akivel találkozáskor olyan dolgot éreztem, amit mással azelőtt még sosem. Tetszett na, mondjuk ki. Nem tudom ez fordítva is igaz volt-e, mindenesetre valamennyire kölcsönös lehetett a szimpátia, mert egymásra mosolyogtunk a találkozásunk elején. Természetesen ettől totál zavarba jöttem, ezt követően igyekeztem nem rá nézni (óriási hülyeség tudom, így utólag már én magam sem értem miért csináltam), viszont éreztem, hogy néha-néha rám néz. Egyszer ránéztem, amikor éreztem, hogy nézett és nem kapta el a tekintetét velem ellentétben. Ha ez még nem lett volna kellően rossz, még a fülemet is bedugtam és zenét hallgattam… Amikor csináltam valamit (pakoltam stb), akkor nézte, hogy mit csinálok. Amikor pedig kivettem a fülest olyan érzésem volt, mintha meg akart volna szólítani, de fogalmam sincs ezt honnan vettem.

Nagyon ciki voltam??? Lehet sose látom többet ezt a fiút, pedig nagyon jó lenne, de elcsesztem..



2022. máj. 15. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Semmi gond.

Természetes szelekció.

Aki normális, annak meg gyereke lesz.

(Egyelőre még előled sincs zárva ez a lehetőség, DE ahhoz változtatnod kell!)

2022. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

XDDDDDDDDDDDD

Elmúlik szerelmem, ilyet mindenki érzet már xD

Azt hittem megvolt az őt nyerőszám és kidobtad a szelvényt

2022. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy bal oldali here voltam, na.
2022. máj. 15. 18:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog.

Elrontottad, kár keseregni.

Legközelebb mit teszel majd egy ilyen helyzetben?

Ha előre készülsz rá, elgondolod, akkor jobban fog menni.

2022. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Kihagytad, hogy esetleg megfektessenek. Vagy meg azt is bemeselted.
2022. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A Sparban te voltál az a cuki lány?
2022. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet ez volt életed lehetősége, de az is lehet hogy ez volt életed legjobb döntése, vagy legszerencsésebb. Hisz nem ismered, nem tudhatod milyen ember.Lehet egy szemét rohadék, aki éveken keresztül megkeserítette volna az életed és lelkileg mély sebeket ejtett volna, amire évek múlva is megrezzenve emlékeznél vissza.

Úgyhogy még az is lehet hogy jobb volt ez így ahogy történt :)

2022. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6 Nem. Ez tömegközlekedésen történt.

#7 Ez is egy opció, de erre a srácra rá volt írva, hogy rendes.

2022. máj. 15. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Írd le, hol történt, meg mikor, hátha gyakorizik, és rádir:D
2022. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bp felé tartó vonaton egymással szemben ültünk legalább 2 (!) órát. (Csoda, hogy nem kaptam ennyi idő alatt szemtengely ferdülést, míg ugye nem néztem rá..) Ő dolgozott vagy nem is tudom, meg vagy kétszer telefonált.

Ennyiből rá kell jönnie, annak akiről szó van.

2022. máj. 15. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!