Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen ruhamárkákat vegyek...

Milyen ruhamárkákat vegyek fiamnak hogy ne nézzék le osztálytársai?

Figyelt kérdés

manapság vajon milyen márkájú a "menő" póló, pulcsi, kabát, farmer, cipő?

sírva jött haza mert mondták neki osztálytársai hogy mi csórók vagyunk mert semmi márkás nincs rajta. őszintén eddig nem figyeltem erre valóba, de persze veszek neki márkás dolgokat csak nem tudom milyen márkákat érdemes manapság.


2022. máj. 19. 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
A márkátlan cuccokban van egy fontos beépített funkció: segít megkülönböztetni az értelmes embereket ezektől a felszínes faszoktól, akik beszóltak a fiadnak.
2022. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Guccinál alább ne add semmiképp.
2022. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon gáz a fiatalság. Egyébként dorko, heavy tools elég felkapott és megfizethető márkák.
2022. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább az iskolába mennék be és ezeket a gyerekeket jól kiosztanám. Ma már ez a "menő", beszólogatni valakinek a ruhájára, édes istenem. Amikor én általános iskolás voltam, volt egy gyerek, aki mindig bántott egy másikat. Annak az anyja bejött, akinek bántották a gyerekét, úgy leordította, hogy a gyerek két hétig kussba ült. Majd délután az anyját is. Ma miért nem lehet ezt csinálni? De a gyerek anyjával is elbeszélgetnék a helyedben.
2022. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
3%
Mindegy, de telefonban vertut vegyél.
2022. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Basszus, ezért a hülyeségért képes lennél a gatyád rákölteni a fiad ruháira? Ne csináld már, ezek annyira nem olcsók ám. Lehet, hogy ezzel meg egy újgazdag sznob pöcsnek fogják hívni, az mennyivel lesz jobb?
2022. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%
Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Zara, Nike, Under Armour
2022. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves fiúról van szó?

Én inkább arra biztatnám, hogy olyanokkal barátkozzon, akik nem ilyen felszínesek.

2022. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Milyen férfi lesz a fiadból? Emiatt sír? Nem képes odab@szni keményen? Szégyen, hogy ez a mai fiatalság mennyire el van csicskulva!
2022. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

9 az a baj, hogy én 30-40 éve nem voltam becsicskulva. El is könyveltek balhés hülyegyereknek, hiába a jó jegyek, meg egyetem stb.


Az akkori “rajongóimat” ha szembesítenés ezzel, biztos gondolnák, hogy vettem valahol.

2022. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!