Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen ruhamárkákat vegyek...

Milyen ruhamárkákat vegyek fiamnak hogy ne nézzék le osztálytársai?

Figyelt kérdés

manapság vajon milyen márkájú a "menő" póló, pulcsi, kabát, farmer, cipő?

sírva jött haza mert mondták neki osztálytársai hogy mi csórók vagyunk mert semmi márkás nincs rajta. őszintén eddig nem figyeltem erre valóba, de persze veszek neki márkás dolgokat csak nem tudom milyen márkákat érdemes manapság.


2022. máj. 19. 21:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
Legnagyobb proliság mikor villogsz a márkával. Amúgy turkálókban jó cuccokat lehet összeszedni. De ha drága ruhákban menne, akkor is belekötnének, tudod, ilyenek a gyerekek.
2022. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
70%

Szomorú hogy mondhatni gyerekek itt tartanak,hogy ki visel márkás ruhát és ki nem. De sajnos erre az irányba haladunk,ám hogy a kérdésedre válaszoljak is én a Calvin Klein, Tommy Hilfiger márkát mondanám

About you-n tudsz rendelni

2022. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
58%

A válaszolók többsége rögtön támadó üzemmódba kapcsol,nemegészen ertem miért.

Vagyis értem,de nem jogos.

Egy átlag embernek "NAGY" markas ruhat viselni (pl:Gucci) fogalmazhatunk ugy is felesleges kiadas lenne. Hiszen olyan árak vannak hogy az átlag ember havi fizetese is sokesetbe keves lenne rá.

Ez a marka nemis nekik lett letrehozva.

De bizony vannak emberek akik ezt megtehetik,es ezert nem kell oket lenezni,bantani,rossz szemmel nezni.


Én nem hordok márkás ruhákat,de ha valakin látok egyáltalán nem vagyok veleszembe előítéletes emiatt.

Nyilván énis szívesen felvenném őket de nem tehetem meg.

2022. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudom, hogy milyen osztálytársai vannak, de az én lányom magániskolába járt gimibe, utána meg egyetemre, de ilyen téma fel sem merült. A diáktársai közül több lány is járt nálunk, de egyiken sem volt sosem márkás ruha vagy cipő.

Amilyen márkákat a 12. írt, azokat én drágának találom, de az About you-n érdemes nézelődni, mert gyakran vannak leárazások, sőt, ha valamin mérethiány van, akkor meg eléggé leárazzák a termékeket. A szállítás és a visszaküldés is ingyenes.

2022. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy azt gondolná az ember, hogy az utóbbi években jött be gyerekeknél iskolába is ez a márkák státuszi jelentősége dolog. De jobban belegondolva már az én általános iskolás koromban is jelen volt valamilyen szinten kb 30-35 évvel ezelőtt, mikor még kötelező volt a köpeny. De ha azt le kellett vetni, tornaórán, azért előjöttek a valószínüleg hamis nike, adidas, puma cipők, tréningruhák, és akinek nem volt ilyen az volt a csóró, akit lenéztek. Emlékszem, hogy milyen menő voltam egy darabig lacoste pólóban, és puma melegítőben, bár én alapjába véve mindig a csórókhoz tartoztam.
2022. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
#13 Szövegértésre még gyúrnod kell. Nekem is vannak márkás ruháim, valószínűleg drágábbak is, mint amilyet a kérdező fiának osztálytársai valaha láttak. De ordenáré tapló dolog valakit azért lenézni, mert nem ilyeneket hord.
2022. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
33%

Egy csoportba (eseteben az osztlyba ugy illeszkedhet be,ha hasolo az oltozete. Tehat nezz szet es jegyzetelj vagy fotozz.

Cipo polo nadrag taska. A stilust is figyld meg.


A felnott eletben is igy megy,h a hasonlo lzetuek szimpatizalnak a legtobbszor.

2022. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

Ez a dolog a gyerekek körében szerintem nem újdonság. 34 éves vagyok, már általánosban "néztük" hogy ki milyen ruhát hord, van e rajta márkajelzés. Emlékszem akkoriban nagy divat volt az a klasszikus Budmil iskolatáska. Hát én olyan boldog voltam mikor kaptam egyet az unokatesómtól használtan! Szóval ez nem mostani dolog...

A középiskola ugyanez volt, bár szekálások nemigen voltak, de az "státuszt" jelentett ha valakinek márkás ruhája volt. Sőt a lányok körében, ha valakinek X-it ruhája volt, kifejezetten "nagy dolognak" számított, mivel egy nadrág 15 ezernél kezdődött. (Nekem volt több felsőm és nadrágom is).

Nem elit, egy 8. kerületi középiskolába jártam.

2022. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon gaz, hogy markas ruhat akarsz venni a problema megoldasra…
2022. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%
Olyanokat vegyél neki, amilyeneket szívesen felvesz és te is meg tudod venni neki, - senki másnak nem kell megfelelnetek! Kezelni pedig úgy tudjátok a helyzetet, hogy telibe kakiljátok, kiken, milyen márkájú rongy van!
2022. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!