Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai kb 23-28 éves korosztály...

A mai kb 23-28 éves korosztály milyen közösségi oldalakat használ?

Figyelt kérdés
Pl facebook, instagram, van még valami, ami "ilyen menőbb" beszélgetős, képes oldal?
2022. máj. 21. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

A facebook ma már egyáltalán nem menő.

Én csak facen vagyok fenn, és rendszeresen megkapom hogy "milyen boomer dolog ez".

2022. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én pl leginkább discordot. Utána jön az insta, aztán a klasszikusok
2022. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi idős ismerősők Discordot, Molyt.
2022. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Instagram, Snapchat, Discord
2022. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ős
2022. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem "menő" a facebook (de hát amúgy mi menő? szerintem ebben a korosztályban már nincs ilyen), de szerintem mindenki használja, kb. nem lehet létezni nélküle. Az egyetemi dolgokat facebookon keresztül beszéljük meg csoportokban, facebookon szoktam albérletet keresni, facebookon szoktam utánanézni programoknak vagy helyeknek (pl. egy étterem), rá szoktam keresni emberekre stb. Instagram, illetve szerintem a tiktok is. Olyat én pl. abszolút nem ismerek, aki snapchatet vagy discordot használna.
2022. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Én 25 vagyok, Facebookot, Instát, Whatsappot használok. Megnéztem a Tiktokot, de nekem nem jött be.
2022. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Instagram, snapchat, tiktok, discord és esetleg reddit.



A facebook inkább az idősebb generáció oldala, a fiatalok inkább csak munka miatt vannak fenn rajta.

2022. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!