Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehetett ez? 19/L

Mi lehetett ez? 19/L

Figyelt kérdés
A tegnap voltunk a párommal kávézóba..(igaz,sokkal idősebb a párom mint én,nem akarom elmondani pontosan hogy hány éves),pár csaj is volt ott,a párom arra lett figyelmes hogy az egyik csaj,mármint 2 csaj kiment a kávézóbol a teraszra utána pedig vissza jöttek,de borzasztóan nézték rám/ránk fele. Utána kiment még 2 csaj mintha azért is csinálták volna hogy észre vegyük őket,le sem vették a szemüket rólunk.. utana csoportosan elkezdtek kibeszélni és nevetni,közben úgy hogy furán néztek,utána kezdett már nagyon zavarni minket és elmentünk.Vajon a nagy korkülömbség látszódott rajtunk? De nem is tudhatták biztosan hogy együtt vagyunk? Ronda meg nem vagyok. Akor mi okuk volt rá ezt csinálni. Azóta is csak ez jár a fejemben,szinte trauma volt főleg hogy szorongásos beteg is vagyok. Azóta nem is megyek még arra a környékre sem.

2022. máj. 23. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mit foglalkozol velük? Zavar, hogy kiröhögnek, mert egy vénemberrel hálsz? Akkor szakíts az öreggel. Ha meg szereted a bácsit, ne foglalkozz mások véleményével. Válald magad, csak emelt fővel!
2022. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, azért ennél nagyobb traumák is léteznek az életben, mint hogy pár csaj rátok nézett...

Ne legyél már ilyen érzékeny.

2022. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Téged zavar a korkülönbség köztetek?

Miért érdekel, hogy egy idegen mit gondol? Lehet valahol mélyen szégyelled a kapcsolatod?

2022. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"főleg hogy szorongásos beteg is vagyok"


Mire ideértem az olvasásban, én is sejtettem.


Tudod én (középkorú férfi) észre se vettem volna mindezt. Egy kávézóban a társaságomban levőkkel foglalkozom, esetleg a pincérekkel, vagy a berendezésben gyönyörködöm. És mivel a hallásom se tökéletes, akárki akármit beszél rólam a másik asztalnál, holtbiztos, hogy fel nem tűnik, hogy rólam beszél.


Neked nagyon kéne egy pszichológus!

2022. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kávézóban elég kevés személy volt és ezek a csajod azért is csinálták hogy észre vegyük őket hogy ők mit művelnek.
2022. máj. 23. 10:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 voltam amikor a párom 48.

Rengetegszer súgtak össze a hátunk mögött.

Nem kellett kézen fogva sétálnunk hogy lássák hogy nézünk egymásra stb

Az volt a legrosszabb mikor ismerőseim akik csak távolról ismertek engem, megkérdezték, hogy ő az apukám e...

Pedig fiatalos volt a párom, foci edző volt

De a korkülönbség nyílván látszott rajtunk.

Sokszor megnéztek minket

Ami azt eredményezte hogy őszintén szégyelltem vele utcára menni.

Aztán vége lett a kapcsolatnak , de nem ezért..

De nem bántam

Soha többé nem kezdem ennyivel idősebb pasival

2022. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt is észre vettem hogy inkább engem nézték nem is a pasimat
2022. máj. 23. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasidat valószínű nem érdekelte, ki nézi. Neked akarták jelezni a nemtetszésüket. Biztos azt hitték, sugar daddy vagy hasonló.
2022. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"ezek a csajod azért is csinálták hogy észre vegyük őket hogy ők mit művelnek."


Mondjuk, ez már inkább az üldözési mánia kategóriája.

Azt honnan tudnád, hogy MIÉRT csinálták? Ezt csak belemagyarázod.


Szerintem téged zavar a korkülönbség, és ez ütközik ki rajtad.

2022. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 lehet igazad van,már én is erre gondoltam.
2022. máj. 23. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!