Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Régen egy olyan ember voltam aki egy számára nem otthonos környezetben egyáltalán nem boldogul, mondhatni fél. Egy nerd voltam rossz jegyekkel, sci-fi megszálott, állandóan bújtam a flash-t meg a zöld íjászt stb. Furcsa zenéket hallgattam (Furcsa alatt azt értsd amiket az átlagos 13-19 nem hallgat), büszke voltam arra, amilyen vagyok. Sokat okoskodtam,mindig kijavítottam másokat. Ego sok volt önbizalom nulla. Mindig bohócot csináltam magamból a figyelemért bár ezt ma is csinálom néha de ez nem tudatos.Volt hogy 3-4 hónapig ki se tettem a lábamat sehova, csak animét néztem meg sorozatokat.Feltöltöttem az egómat aztán amikor valahogy kikeveredtem a társadalomba akkor jött a pofára esés, hogy én nem is vagyok akkora király, mint amekkorának én képzelem magam.Most jön a lényeg. Mostanában elkedztem önbizalommal élni a napjaim, az egóm kisebb lett míg az önbizalmam nagyobb,nem félek idegenekkel beszélni, a lányokkal való duma sem olyan nehéz már.Elkezdtem "butulni" vagy nem is tudom, már annyira nem érdekel a tudomány, elkezdtek tetszeni a trash zenék(BSW,T.Danny ilyenek bár nem hallgatom továbbra sem őket) élvezem a bulikat,olyan érzésem van mintha a jövő milliárdosából a srácra váltottam volna a személyiségemet akinek a suli a fénypont(persze ez túlzás de csak, hogy érezzétek a kontrasztot).Hosszú évek tiltakozása után beleszívtam a cigibe bár továbbra sem tervezem,hogy cigizni fogok bármikor is. A lényeget szerintem levágtátok aki érti az ha tud mondani pár szót erről a fajta jellem"fejlődésről" akkor kérem ne tartsa magában.

Férleértés ne essék nekem bizonyos szempontokből tetszik ez a változás de vannak (szerintem) visszafejlődések is. Ja és ami kimaradt az az hogy november óta edzek saját testsúlyal ez még talán fontos lehet a konklúzió levonásában. 17 éves vagyok és kb ennyi.



2022. máj. 29. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Sheldon, te vagy az?
2022. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon gáz vagy így is. Ez van. Nem változtál semmit, csak te hiszed ezt.
2022. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Mónika show egykori vendégeit szeretném megkérni arra, hogy privát üzenetben folytassák az eszmecserét.
2022. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsi a fura szavakért és a helyesírási hibákért, Székelyföldi vagyok.
2022. máj. 30. 00:37
 5/16 anonim ***** válasza:
8# Jobban tetted volna ha otthon maradsz!
2022. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
😂 Ez jó "Jól van, aludjál magadnak" 😄 hát nyilván magamnak fogok aludni.... jahjjj de sötét. Nem is neked.
2022. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Ja és kérdező, NE DOHÁNYOZZ!!!!


(nekem van nemrég 17 éves fiam, úgyhogy ez anyai szigor! 😄)

2022. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Üzenem Isti275 - nek hogy ne igyon vagy cuccozzon annyit hogy már írni sem tud és húzzon aludni mert hamarosan reggel lesz és emberi formát kellene öltenie.
2022. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12# Nem ismerlek.
2022. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ennek őszintén örülök.
2022. máj. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!